a
coinnet

Polygon 2023’te İşlem Zirvesine Ulaştı! Önemli Detaylar

coinnet
coinnet

Genellikle Asya’daki kripto haberlerini bildiren Çinli bir muhabir olan WuBlockchain’in 15 Kasım tarihli bir gönderisine göre, Polygon ağı 6,1 milyon işlemi aşarak işlem hacminde zirveye ulaştı. Bu durum tüm yıl boyunca görülen en yüksek nokta oldu.

Polygon: Yıllık Rekorların Kırılması

Aynı zamanda ağın blok kaşifi Polygonscan’den alınan veriler, gaz ücretlerinin şu anda standart işlemler için 4,542 gwei ve hızlı işlemler için 5,078.5 gwei olduğunu gösteriyor. Bu bağlamda “gwei” Polygon’daki gaz fiyatları için bir ölçü birimi olup, kullanıcılar zincir üzerinde işlem yapmaya başladığında gaz talebi artmaktadır.

Polygonscan’den alınan veriler, normalden yüksek olan bu ücretler ile devam etmekte olan Polygon Inscription PRC-20 POLS döküm etkinliği arasında olası bir korelasyon olduğunu da göstermektedir.

Polygon PoS Zincir Gaz Takip Cihazı | Kaynak: Polygonscan

Bu yazının yazıldığı sırada Polygon, son yedi günde %6,29’luk bir artışla 0,8981 $ seviyesinde bulunuyor.

Geliştirme İle İlerlemek

İki gün önce Polygon projesi, web3 tanımlama hizmetinin beşinci versiyonu olan Polygon ID’nin en son yinelemesini tanıttı.

Bu aracın, kişisel bilgilerin gizliliğini korurken kullanıcı verilerini doğrulamak için merkezi olmayan uygulamaları güçlendirdiği söyleniyor. Polygon (MATIC) ID ile kullanıcıların artık kimliklerini yeniden kullanabilecekleri ve bunun da web3 alanında kimliklerin birlikte çalışabilirliğini mümkün kılacağı söyleniyor.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.