a
coinnet

Robinhood, Avrupa’da Solana İçin Staking Hizmetini Başlattı

coinnet
coinnet

Önde gelen kripto ve hisse senedi alım satım platformu Robinhood, Avrupa’da Solana (SOL) staking hizmetlerini başlatıyor. Şirket stake platformunu tanıtarak erişilebilirliği genişletiyor ve müşterileri için yeni deneyim sunuyor.

Hem kripto hem de hisse senedi ticareti için lider bir platform olan Robinhood, son hamlesi olan Avrupa’da kripto staking hizmetlerinin lansmanı ile kripto alanında heyecanı ateşledi. Bu geliştirme, Robinhood uygulamasının kullanıcılarının Solana (SOL) varlıklarını doğrudan stake etmelerine olanak tanır. Ayrıca, bu hareket aynı zamanda Avrupa kripto pazarında erişilebilirliği ve kullanıcı deneyimini geliştirmeye yönelik önemli bir adımı da yansıtıyor.

Robinhood, Avrupa’daki Staking Fırsatlarını Açıyor

Robinhood’un Avrupa’da Solana (SOL) için staking hizmetlerini tanıttığını duyurması, platformun evriminde bir kilometre taşıdır. Bu hareket, Robinhood Crypto müşterilerini, doğrudan uygulama aracılığıyla ödül kazanmak için SOL holdinglerinden yararlanmalarını sağlayarak, yatırım stratejileri üzerinde daha fazla esneklik ve kontrol sağlar.

Robinhood Crypto Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Johann Kerbrat’a göre, bu girişim Avrupalı müşterilerin geri bildirimlerinden kaynaklanıyor. Özellikle, müşteri yerelleştirilmiş dil desteği ve pasif gelir elde etme fırsatları için bir arzuyu dile getirdi.

Bunu göz önünde bulundurarak, platform Robinhood uygulamalarını yerel dilde de başlatıyor. Bu arada, staking hizmetlerini ve diğer özel özellikleri kullanıma sunmuş olacak. Robinhood, Avrupa kullanıcı tabanının özel ihtiyaçlarını karşılamayı ve sorunsuz ve zenginleştirici bir finansal yolculuk sağlama taahhüdünü pekiştirmeyi hedefliyor.

Buna ek olarak, Robinhood’un Avrupa’da Solana (SOL) için staking hizmetleri sunma kararı, tekliflerini genişletmeye ve kripto para birimi yatırım fırsatlarının erişilebilirliğini artırmaya olan bağlılığının altını çiziyor.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.