a

SHIB Yakım Oranı Tekrar Yükseldi: SHEboshi Hype İşe Yaradı

coinnet
coinnet

Ethereum tabanlı bir meme madeni parası olan Shiba Inu, yanma oranında olağanüstü bir artış kaydetti. SHIB yakım miktarı yüzde 4.000’lerin üzerine çıktı. Dünya çapındaki kripto piyasası meraklıları arasında bir kez daha büyük bir merak uyandırdı. 

Meme coin’in yanma izleyicisi Shibburn tarafından ortaya çıkarılan içgörülere göre, SHIB yanma oranında şaşırtıcı bir şekilde %4205’lik bir artış gözlemlendi. 22 Şubat’ta Perşembe günü olumlu piyasa duyarlılıkları topladı.

SHIB Yakım Oranı Artışta

Son 24 saatte yaklaşık 86 milyon SHIB yok edildi. SHIB yakım oranı adeta alev aldı. Öte yandan Shiba kripto topluluğu, destansı düşüşünden sonra Shiba Inu’nun tokenomiklerini destekleme çabalarını sergilemeye devam ediyor. 

SHIB’nin sürekli yakılması, meme coin’in dolaşımdaki arzını azaltma ve böylece token’ın fiyatına yardımcı oluyor. Bununla birlikte, Shiba Inu tokeni kırmızıda işlem görüyor. Shibarium günlük işlemleri, topluluğun son gelişmelerinin aksine bir düşüş kaydetti.

SHIB, Shibarium’un Efsanesi Ortasında Yakımı Sürdürüyor

Shibburn tarafından ortaya çıkan verilere göre, Shiba Inu’nun yanma oranındaki %4205,80’lik artışa denk geldi. Bu da SHIB yakım oranı içinde, 86.11 milyon SHIB’in yok olmasını sağladı. Bilinmeyen bir cüzdan, 0x60912…, ölü bir cüzdana aktarılan 85.01 milyon kripto para ile bu yanan kronikte aslan payından sorumlu görünüyor.

Meme Coin’in Yakım Oranı Fiyatı Etkilemiyor

İlginç bir şekilde, SHIB’in sürekli yanmasına rağmen, Shiba Inu’nun piyasa performansı kripto piyasası meraklılarının beklediği gibi gerçekleşmiyor. Shiba kripto topluluğu, bu ay meme kripto para ekosistemi için muazzam gelişmeler ortaya çıkardı. Fakat fiyatlar üzerinde güçlü bir etki görülmedi. 

SHIB haftası tarafından gösterilen azalan yükseliş modelinin ardından, meme kripto parası yazı itibariyle kırmızı olarak işlem gördü. 0.00001 $ psikolojik seviyeye kadar olan spekülasyonları karıştırdı.

Bu arada, Shibarium’daki günlük işlemler 3 milyon doların altına düştü Bu, Shibarium’a tanıtılan çok sayıda yeni özelliğin aksine, ağdaki azalmış aktiviteyi daha da sergiledi.

L2 Shibarium’un yörüngesinde döndüğüne tanık olunan ilerleme telaşının ortasında, SHEboshi fırlatması son zamanlarda kayda değer bir çekiş kazandı. Bir ERC-404 token standardı olan SHEboshi, tanıtılan diğer birçok özelliğin yanı sıra SHIB, BONE ve LEASH’in yakılmasını kolaylaştırarak Shiba Inu’nun ekosisteminde devrim yaratmayı amaçlamaktadır.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.