a

Texas, Kripto Dünyasının Silikon Vadisi Olmaya Hazır

Texas, Kripto Dünyasının Silikon Vadisi Olmaya Hazır. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Silikon Vadisi geleneksel olarak tüm yeni dijital girişimlerin beşiği olmuştur. Orada birkaç kripto girişimi doğmuş olsa da, rezervasyon yapılmadan Amerika’nın önde gelen kripto merkezi olarak adlandırılamazlardı. Ardından, vadideki bir işletmeyi işletmenin ve sürdürmenin maliyeti sürdürülemez hale geldikçe, birçok işletme Dubai’ye taşınmak için akın etti. Her zaman uygun bağlantıları kurabilir ve oradaki yatırımları keşfedebilirsiniz ve aynı zamanda daha sıcaktır.

Son yıllarda, Silikon Vadisi’nde bir şirketi yönetmenin maliyeti satın alınamaz hale geldi ve Teksas’ın bugünün potansiyel dijital girişimlerini ve kurulan şirketleri kendi topraklarına alması için umutlar açtı.

Aynı zamanda “Yalnız Yıldız Devleti” için de ideal bir zamanlamaydı, çünkü kripto para birimi zaten tüm girişimcilerin zihnini büyüleyen büyük bir teknik fenomen haline gelmişti.

Dünyanın en büyük kripto para operatörü Coinsource, Dallas, Teksas’ta bulunuyor. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük kripto para birimi değişimi olan Zabo, Dallas’ta kuruldu ve 2021’de Coinbase tarafından satın alındı.

Texas ile ilgili Bazı Bitcoin Gerçekleri

Fort Worth, Nisan 2022’de Bitcoin madenciliği yapan ilk şehir hükümeti oldu ve Teksas zaten “madencilik başkenti” olarak biliniyordu.”

Dünyanın en büyük kripto para operatörü Coinsource, Dallas, Teksas’ta bulunuyor.

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük kripto para birimi değişimi olan Zabo, Dallas’ta kuruldu ve 2021’de Coinbase tarafından satın alındı.

Fort Worth, Nisan 2022’de Bitcoin madenciliği yapan ilk şehir hükümeti oldu ve Teksas zaten “madencilik başkenti” olarak biliniyordu.”

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Günün başka bir haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.