a

Theta Network, World Poker Tour İle Ortaklık Kurdu

World Poker Tour, video dağıtım maliyetlerini düşürmek ve izleyicilerin içeriği izlerken TFUEL kazanmalarını sağlamak için Theta Network’ü platformuna entegre ediyor.

Dev oyun ve eğlence markası World Poker Tour’un izleyicileri, WPT’nin Theta Network entegrasyonunu duyurmasından sonra poker içeriğini izlerken TFUEL tokenları kazanabilecekler.

Ortaklık ayrıca, WPT’nin bideo dağıtım CDN maliyetlerini %50 oranında azaltmasına ve Theta blockchain’i kullanarak kullanıcı katılımını arttırmasına izin verecek.

Theta, World Poker Tour’a Dahil Edildi

Platform, canlı yayın endüstrisini Ademi merkezileştirmeyi amaçlayan blockchain tabanlı bir video dağıtım projesidir. Ayrıca, mevcut video platformlarının gelirleri artırmasına ve CDN içerik dağıtım maliyetlerini azaltmasına ve son kullanıcıları içeriği paylaşmak ve izlemek için ödüllendirmesine olanak tanır.

Projenin arkasındaki ekip konunun ayrıntılarına da değindi.

Theta yaptığı açıklamada, WPT’nin “dünya çapında televizyon oyunlarında ve eğlencede önde gelen bir marka” olduğunu kaydetti. Theta ağ protokolünü de entegre ettiklerini duyurdu.

Böylece, 2002 yılında kurulan poker ile ilgili dev, Theta’nın geçen yıl WPT için içerik lisanslamaya başlamasıyla birlikte blockchain projesiyle olan ilişkisini ikiye katladı.

İçerik paylaşımı maliyetlerini düşürmenin yanı sıra, yeni entegrasyon kullanıcı katılımını, görüntüleme sürelerini ve para kazanmayı da artıracaktır.

Sadece poker içeriğini izleyerek ve paylaşarak, müşteriler token kazanabilecekler. Blockchain projesi, kullanıcıların ayda 15 dolara kadar çıkabileceğini tahmin ediyor.

Platformun arkasındaki şirket olan Theta’nın kurucu ortağı ve CEO’su Mitch Liu, bu ortaklığın medya ve eğlence endüstrisinden blockchain’in benimsenmesi için büyük bir adım olabileceğini söyledi. Platform entegrasyonunun tüm paydaşlara fayda sağlayan bir “kazan-kazan” önerisi olduğunu da sözlerine ekledi.

Ortaklık Büyük Bir Hızla Büyüyecek

En son Theta ağ entegrasyonu iki kuruluş arasındaki ilk ortak girişim olmasa da, WPT CEO’su Adam Pliska, ekibinin blockchain projesi ile uzun vadeli bir stratejik ortaklık kurmak istediğini söyledi.

World Poker Tour, Theta Network’ün eşler arası akış altyapısını yeni kanalımıza tam olarak entegre etmekten mutluluk duyuyoruz. WPT.com ve dünya çapındaki milyonlarca hayranımıza mükemmel bir izleyici deneyimi sunuyoruz. Bunu, sektörde bizim için bir farklılaştırıcı olarak stratejik uzun vadeli bir fırsat olarak görüyoruz.

Kaynak: Crypto Potato

coinnet
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.