a
coinnet

WOO Ağı ve NEAR Vakfı Ortağı, 5 Milyon Dolarlık Token Swapını Tamamladı

Woo Network ve NEAR ortalık oluşturmak için başlattıkları 5 milyon dolarlık token takasını tamamladılar.

coinnet
coinnet

Bu ortaklıkla birlikte WOO Network, NEAR Protocol ekosisteminde önemli bir kurucu olarak yer alacak.

5 Milyon Dolarlık Takas Tamamlandı

WOO Network ve NEAR Foundation tarafından dün yapılan açıklamaya göre, iki proje arasında bir ortaklık oluşturmak için 5 milyon dolarlık bir token takasını tamamladı. Takas yapılan tokenların beş yıl içerisinde bir hak kazanma süresi içerisinde kendi ekonomilerini yaratma süreci değer yaratma iş birliğini doğuracak.

WOO Network ekosistem başkanı Ran Yi yaptığı açıklamada, WOO Network’ün merkezi olmayan özerk organizasyonu (DAO), NEAR tokenlerini verim elde etmek, yönetişimde kullanmak ve NEAR ekosistem paydaşı olarak bağlılığını sürdürmek için paylayacağını söyledi. WOO DAO, likidite ağı için büyümesini hızlandırmak için kullanılacak 300 milyon WOO jetonunu yönetecek.

NEAR, hisse kanıtı, katman-1 blok zinciri üzerine kurulmuş bir geliştirme platformudur. Ekim ayında NEAR, merkezi olmayan finansmana (DeFi) odaklanan 800 milyon dolarlık bir hibe fonu başlattı.

WOO Network, tüccarları, borsaları, kurumları ve DeFi platformlarını likidite, alım satım yürütme ve getiri yaratan stratejilere erişimle birbirine bağlayan bir likidite ekosistemidir. Blockworks’ün daha önce bildirdiğine göre, Kasım ayında yüzde 200 fazla talep edilen 30 milyon dolarlık bir turu kapattı.

“İki Proje Uzun Zamandır Yakındı”

WOO Network pazarlama başkan yardımcısı Ben Yorke Blockworks’e verdiği demeçte, iki projenin “yıllardır tanıdık” olduğunu ve çok fazla sinerjiye sahip olduğunu söyledi.

“NEAR’ın blok zinciri, teknik güçlü yönleri ve geliştirici dostu tasarımıyla ünlüdür. WOO Network, blockchain akıllı sözleşme katmanları için en çok talep gören bileşenlerden ikisi olan likidite ve ticaret altyapısı sağlayabilir” dedi. “Dolayısıyla, bu tür bir ilişki, teşvikleri hizalamanın ve ortak gelişme taahhüdünü sağlamlaştırmanın bir yolu olarak iki proje arasındaki ilişkiyi güçlendirebilir.”

WOO Network, dYdX’in piyasa yapıcısı Kronos Research’ü destekleyen ParaSwap’ın özel havuzlarında kullanılan likiditeyi sağlar. Yi, “NEAR ile olan stratejik ilişki, merkezi olmayan teknolojiyle desteklenen yeni nesil ürünler oluşturmak için bizi güçlü bir konuma getirecek” dedi.

Yorke, “Çok zincirli uygulamalar kullanıcıları ve varlıkları bir ağdan diğerine sorunsuz bir şekilde bağlayabildiğinden, bunun gibi entegrasyonlar büyümeye devam edecek” dedi. “Kullanıcılar daha az kısıtlı hale geliyor ve sonuç olarak, teknoloji katmanları ve uygulama katmanlarının en iyi deneyimle en fazla değeri sağlamak için bir araya gelebileceği yerlere akacaklar.”

DeFiLlama’dan elde edilen verilere göre, genel olarak, DeFi protokolleri 2021’de kilitlenen toplam değerin Kasım ayında tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmasıyla çekiş kazandı. DeFi piyasa değeri yaklaşık 150 milyar dolar, ancak Bitwise tarafından yayınlanan yakın tarihli bir rapora göre, diğer yıkıcı teknolojilerle yaklaşık %50 ila %70’lik aynı başarı oranına ulaşırsa önümüzdeki beş ila 15 yıl içinde 15 trilyon dolarlık bir endüstri haline gelebilir. .

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.