a
coinnet

Bitcoin Balinaları, Dip Satın Almayı Sürdürüyor: Momentum Değişecek Mi?

coinnet
coinnet

2024’te borsalardan Bitcoin çekilmesi benzeri görülmemiş oranlara ulaştı. Bitcoin balinaları, son birkaç gündür dip seviyeleri birikim olarak görüyor. Değeri 2,6 milyar dolardan fazla olan 46.000’den fazla BTC, 5 Temmuz’da borsalardan çıkarıldı. Bu da uzun vadeli HODL oranlarının doğru bir kayma olduğunu gösteriyor.

Bu eğilim Bitcoin’in fiyatı için iyimserlik gösteriyor. Balinalar, birçok yatırımcı panik içinde satış yapsa bile, kısa vadeli oynaklığa karşı uzun vadeli yatırımı tercih ederek gelecekteki bir artışa bahse giriyor.

Bitcoin Balinaları ve Birikim

Spot ve türev borsalarından önemli çıkışlar, risk kısmında bir azalmaya işaret ediyor. Bitcoin’i özel cüzdanlara taşımak, potansiyel olarak piyasa oynaklığını azaltan istikrar ve gelecekteki kazanımlara odaklanan bir stratejiye işaret ediyor.

Balinalar artan aktivitesi, son fiyat düşüşlerine rağmen arttı. Bu da, Bitcoin’in geleceği için olumlu bir göstergedir. Bu önemli yatırımcıların fiyat artışına bahis yapmasını gözlemlemek piyasa için umut vericidir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.