a
NFT

Bitcoin Fiyatı: Boğalar Haftaya Artı İle Başladı

Bitcoin fiyatı kripto para piyasalarını ciddi anlamda etkileyen araçların başında geliyor. Dolayısıyla bu varlığın geldiği yer oldukça önemli.

coinnet
coinnet

Kripto piyasalarının uzmanları tarafından sıklıkla tercih edilen CoinMarketCap sitesinin verilerine göre, boğalar bu haftaya olumlu başladılar. Bu da Bitcoin fiyatı için olumlu sinyaller verdi.

Bitcoin Fiyatı İçin Boğalar Harekete Geçti

Bitcoin fiyatı (BTC), yüzde 1’den daha az artışla en az büyüyen madeni paralardan birisi olsa da geleceğe yönelik umut vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan düşüş ve buna eklenen Luna’nın sıfırı tüketmesi bu varlığı da olumsuz etkiledi ve toparlanma sürecini bir türlü başlatamadı. Ancak bu hafta başlangıcında CoinMarketCap verilerine göre boğalar büyüyerek başladı ve bu ciddi anlamda dikkat çekti.

Saatlik grafikte, Bitcoin (BTC), yakın zamanda oluşturulan seviyeden 30 bin 012 dolardan yukarı yönlü hareket etti.  Boğalar bu seviyede kalabilir; ancak baskı devam ederse, gün sonuna kadar 30 bin doların altına keskin bir düşüş görme şansı da bulunuyor.

İlgili Haber: Bitcoin Fiyatı 30 Bin Doların Altında, 8 Hafta Üst Üste Kırmızı Bölgede

Geniş Aralıkta İşlem Görüyor

Günlük zaman dilimi incelendiğinde, Bitcoin fiyatı (BTC) geniş bir aralığın ortasında işlem görmeye devam ediyor, bu da madeni paranın hala daha keskin bir hareket için çaba biriktirdiği anlamına geliyor. Dolayısıyla boğaların bu noktada gerçekleşen çalışması Bitcoin fiyatına olumlu ya da olumsuz anlamda etki edecek. Bitcoin fiyatı 31 bin dolara yaklaşırsa, önümüzdeki birkaç gün içinde direnç testinin 32 bin 950 dolarda gerçekleşmesi beklenebilir.

Orta vadeli bakış açısından, Bitcoin’in (BTC) devam eden düşüşü, oran önemli 30.000 doların üzerinde olduğu için durmuş olabilir. Ayılar inisiyatif alamazsa ve satış hacmi düşük kalırsa, mevcut haftalık mum önde gelen kripto para birimi için yükselişe geçebilir. Bitcoin, şu anda 30 bin 429 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.