a
coinnet

Bitcoin Madencisi Hive Blockchain, 68 Milyon Dolarlık BTC’ye Sahip!

coinnet
coinnet

Bitcoin Miner Hive Blockchain 68 Milyon Dolarlık BTC’ye Sahip! Hive Blockchain, Ekim ayında 68 Bitcoin üretirken BTC’de 307 milyon dolar tutarak madencilik endüstrisinin düşüş eğilimini kırıyor.

Kanadalı Bitcoin madencisi Hive Blockchain (HIVE), Pazartesi günü yayınlanan bir üretim raporuna göre 3,311 milyon dolar değerinde 68.8 Bitcoin’e sahip.
Raporda ayrıca, birkaç rakip ayı piyasasının sıkışıklığını hissetse bile, Hive’ın dijital varlıkları veya madencilik donanımı ile ilgili borç servisi ödemesi olmadığı ortaya çıktı.
Londra merkezli Argo Blockchain (ARB), geçen hafta 27 milyon dolarlık bir anlaşmanın çökmesinin ardından likidite kaynağı ararken, Kuzey Amerika’da kripto madenciliği veri merkezlerinin en büyük operatörlerinden Compute North, en az 200 alacaklıya 500 milyon dolar borçlu olduktan sonra iflas başvurusunda bulundu. Core Scientific ayrıca, sermayeyi artırmayı amaçladığı için iflasın durumunun da olabileceği konusunda uyardı.

Hive, Ekim ayında exahash başına ortalama 115 Bitcoin ile 307 Bitcoin üretti.
“Ağ zorluğu tüm zamanların en yüksek seviyesinde olsa bile, küresel ağın yaklaşık %1’i olan ayda 300’ün üzerinde Bitcoin üretmekten çok memnunuz. Hold ettiğimiz tüm Ethereum’ları sattık. Ekim ayında günde ortalama 9,9 Bitcoin ürettik” dedi.

Twitter adresimizi takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Ayrıca günün bir diğer önemli başlığı için bağlantıyı izleyebilirsiniz; Amerikalıların %50’sinden Fazlası Kriptonun ”Gelecek” Olduğuna İnanıyor

Sorumluluk reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.