a
NFT

Dev Şirket Bitcoin (BTC) Yatırımlarını Sürdürüyor! Önemli Etkileri

coinnet
coinnet

Dev şirket MicroStrategy piyasa değeri açısından lider kripto para birimi Bitcoin ‘e (BTC) yönelik büyük yatırımlarını sürdürüyor. Şirketin son satın alma serisi SEC dosyasına göre 16.130 Bitcoin içeriyor.

Bu satın alma işlemi 1 Kasım ila 29 Kasım tarihleri arasında gerçekleşti. Ayrıca maliyetler dahilinde BTC başına ortalama olarak 36.785 dolar fiyat ile gerçekleştirildi. Özellikle de bu yeni BTC ‘ler MicroStrategy ‘ye nakit olarak 593,3 milyon dolara mal oldu. Böylece şirketin toplam BTC varlığı, 174.530 BTC ‘ye yükseldi. Bu yeni varlıkların toplam maliyeti ise 5,28 milyar dolar oldu ve her bir Bitcoin maliyeti tüm masraflar dahil yaklaşık olarak 30.252 dolara erişti.

Bitcoin (BTC) Üzerine Büyük Bahisler

MicroStrategy ‘nin BTC portföyünün toplam değeri şu anda 6 milyar doların üzerinde ya da tam olarak 6,561,315,726.00 dolar şeklinde. CoinMarketCap ‘e göre, Bitcoin ‘in mevcut piyasa değeri ise 736 milyar doların üzerinde. Birim fiyatı ise 37.662,32 dolar olarak işlem görüyor. Önemli bir fiyat dalgalanması olmamış olmasına rağmen Bitcoin 2023 yılının Kasım ayında önemli bir büyüme kaydetmiştir.

Hikaye gelişmeyi sürdürüyor…

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.