a
NFT

En İyi Kripto Analisti Bitcoin ve Kripto Geri Dönüş Tarihini Belirledi!

coinnet
coinnet

Bu tarihler sizi çok şaşırtacak. Geniş çapta takip edilen bir kripto stratejisti, önemli bir ölçümün Bitcoin (BTC) piyasa diplerini doğru bir şekilde aramaya yardımcı olabileceğini söylüyor.

Sahte tüccar Rekt Capital , 311.400 Twitter takipçisine BTC’nin Göreceli Güç Endeksinin (RSI) Ocak 2015, Aralık 2018 ve Mart 2020’de ulaşılan seviyeleri yansıttığını ve piyasa değerine göre en iyi kripto varlığı için ufukta bir sıçrama olabileceğine işaret ettiğini söyledi.

Şu Sözleri Kullandı

“BTC, RSI Ayı Piyasası Alt bölgesine bir kez daha yaklaşıyor. Bu döngüde ne zaman yer alabilir?

2015 BMB’den sonra 2018 Ayı Piyasası Dipinin oluşması 1.461 gün sürdü.

Aynı simetri tekrar ederse, yaklaşan BMB Ocak 2023’te gerçekleşecek.”

Bir varlığın RSI’si, belirli bir zaman diliminde aşırı satılıp satılmadığını veya aşırı satın alındığını belirlemek için son fiyatları ölçen bir momentum göstergesidir.

Tüccar daha sonra ayı piyasasının dibinin Kasım ayında iki ay önce geldiği bir senaryo sunuyor ve bunun nedeni olarak her dört yılda bir gerçekleşen Bitcoin yarılanmasını gösteriyor.

“BTC RSI Ayı Piyasası Dipinin Ocak 2023’ten biraz daha erken gerçekleşmesi ihtimali var.

Ve bu, Bitcoin yarılanmasından [sonraki 2024’te] kaynaklanıyor olabilir.”

Rekt Capital , BMB’nin bu sonbaharda gerçekleştiği bir “geçmiş bir prologsa” senaryosu ortaya koyuyor .

“BTC, 2015 yılında 2. yarıdan yaklaşık 547 gün önce c.

BTC, 2018’de 3. yarılanmadan yaklaşık 486 gün önce dibe vurdu.

BTC, Nisan 2024’teki 4. yarılanmadan 487 veya 548 gün önce dip yaparsa, o zaman bu dip Ekim veya Kasım 2022’de gerçekleşir.”

Tüccar , RSI verilerinin Bitcoin’in aşırı satıldığını gösterdiğini, yani aylarca süren ayı piyasasında satın alanların bir sonraki döngüde ödüllendirileceğini söyleyerek sonuca varıyor .

“BTC’nin aşırı satım RSI koşullarına girdiği açık.

Tarihsel olarak, bu koşullarda biriken uzun vadeli BTC yatırımcıları, takip eden aylarda yüksek yatırım getirisinden [ROI] yararlandı.”

Bitcoin şu anda günde %2.81 düşüşle 29.626 dolardan işlem görüyor.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.