a
coinnet

Fantom ve PancakeSwap Sahipleri Sparklo Ön Satışıyla İlgileniyor

coinnet
coinnet

Yatırımcıların paralarını kripto para birimlerine yatırmalarının ana sebebi büyük getiriler elde etme olasılığıdır. Dolayısıyla minimum 10 kat getiri sağlayabilecek güce sahip olan kripto para birimlerini en iyi şekilde araştırmak gerekir.

Ancak Fantom (FTM) ve PancakeSwap (CAKE) gibi kripto paralar şu an için bu tür getirileri sağlayabilecek durumda değil. Durum böyle olunca kripto para yatırımcıları Sparklo (SPRK) gibi alternatif yatırımlarla ilgileniyor.

PancakeSwap (CAKE) 2023’e Kadar Beklemede Kalacak

PancakeSwap (CAKE), değer açısından var olan en büyük ikinci merkezi olmayan borsadır. PancakeSwap (CAKE) ölçeklenebilir, uygun fiyatlı, hızlı bir akıllı zincir yaratmıştır. PancakeSwap’in kullanıcı dostu arayüzü sayesinde herkes NFT ticareti, stake etme veya satın alma işlemlerine devam edebilir.

Bunun yanı sıra PancakeSwap (CAKE) token değeri durağan durumda ve büyümesi için hiçbir gelişme şu an için yok.

Fantom (FTM) İyileşmek İçin Mücadele Ediyor

İnsanlar paralarını Fantom’a (FTM) yatırmayı sevmişti çünkü uygun ücretler sunuyordu. Fantom’un (FTM) bu kadar popüler olmasının bir başka nedeni ise süper hızlı işlem sağlamasıydı. Tüm bu etkenlerden dolayı Fantom (FTM) geçmişte dikkat çekmeyi başarmıştı.

Fantom (FTM) yatırımcılara önemli getiriler sağlamak için kullanılmaktadır. Ancak olumsuz piyasa koşulları Fantom (FTM) tokeninin büyümesini durdurdu ve değerinin tekrar artıp artmayacağı bilinmemekte.

Sparklo (SPRK) Dikkate Alınması Gereken Harika Bir Kripto Para Yatırımı Olacak

Sparklo, son zamanlarda kripto dünyasında dikkat çeken yeni bir alternatif yatırım girişimidir. Sparklo şimdiden büyük bir büyüme potansiyeline sahip olduğunu ortaya koymuştur. Sparklo’nun şu anki fiyatı yalnızca 0,013 dolar seviyelerinde. Ancak 2023’ün başlarında %4.000 oranında büyümesi beklenmektedir.

Sparklo üyelerinin altın, gümüş ve platin külçelerine NFT olarak yatırım yapmalarına olanak tanıyan ilk yatırım platformu olmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda NFT satın alan yatırımcılar, gerçek dünyadaki varlığın (gümüş, altın veya platin) istedikleri yere teslim edilmesini sağlayabilecekler.

Sparklo, Interfi Network denetiminden geçmiştir ve likiditesi 100 yıl boyunca kilitli kalacaktır. Ayrıca, Fan tokenleri 1.000 gün boyunca kilitlidir. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda Sparklo’nun güvenli ve uzun vadeli bir alternatif yatırım olduğu düşünülmektedir.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.