CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Fred Energy: Kripto Katkınla Daha iyi Bir Gezegen İçin Gerçekçi ol

Fred Energy, Fred Energy: Kripto Katkınla Daha iyi Bir Gezegen İçin Gerçekçi ol

Bugün Yeşil Enerji odaklı bir fiziksel ürünümüze ait Stellar Lumen (XLM) blok zinciri üzerinde kurduğumuz coin’imiz ile ödeme yapılarak ilk kripto satışımız gerçekleşti. Fred Energy karşınızda!

Müşterimiz bu deneyimden çok memnun kaldı, hızlı ve kolay, tam da kriptonun olması gerektiği gibi!

Bunun projemiz için önemli bir başarı ve dönüm noktası olduğunu düşünüyoruz.

Kriptonun toplu olarak benimsenmesindeki en büyük sorunlardan biri, ticaret dışında fiziksel bir kullanıma sahip olmaktır. Yani kriptoyu fiziksel bir ürün satın almak için kullanabileceğiniz anlamına da gelir.

Çoğunluk için, borsadan kripto almak ve nakte dönmek bir engelli parkuru gibidir. Bu nedenle sıklıkla çoğu kripto fonları, nakit mücadelesine değeceği umuduyla bir sonraki büyük şeyde al-sat yapma eğilimindedir.

Artık yeşil enerji merkezli, kapınıza teslim edilen gerçek ürünleri sorunsuz bir şekilde satın almak için kripto paranızı kullanabilirsiniz!

Fred Energy, Fred Energy: Kripto Katkınla Daha iyi Bir Gezegen İçin Gerçekçi ol
Fred Energy

Müşterilerimiz ve topluluğumuz için işleri daha da iyi hale getirmek adına, pazarda harcanan her 10 $ için 1 $ değerinde FRED Energy Token veriyoruz. Ve daha da iyi hale geliyor. 250.000 FRED üzerinde bir bakiyeye sahip Token sahipleri, ayda % 4,5 (yılda % 54) ödül alırlar. HODL’nin ödülleri, https://token-sale.fredenergy.org/signup/ adresindeki platformumuzdan yılda % 102 oranında satın alındığında daha da yüksektir.

Fred Energy, Fred Energy: Kripto Katkınla Daha iyi Bir Gezegen İçin Gerçekçi ol
Fred Energy

Pazarımız alternatif enerjinin tüketiciler tarafından daha fazla benimsenmesini ve üretilmesini teşvik etmeyi ve kolaylaştırmayı ve Enerji Cihazları Üzerine Fon Araştırması’nı (FRED – Fund Research into Energy Devices) teşvik etmeyi ve kolaylaştırmayı amaçlayan birkaç Yeşil Enerji ile ilgili projeden biridir. Daha fazla bilgi edinmek için https://fredenergy.org web sitemizi ziyaret ediniz veya mağazamızı ziyaret ediniz. https://shop.fredenergy.org

Kaynak: medium.com

Sponsorlu haberlerimizi okumak için linke tıklayabilirsiniz.

Benzer Yazılar

SINOVATE Haftalık Güncelleme 04/05/2020 ~ 11/05/2020

Kasım ERTAŞ

EasyFi Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Yavuz Cem AKYOL

Haftalık Güncelleme 36

Kasım ERTAŞ

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku