a
coinnet

Katman 2 Para Piyasalarına Birden Fazla Cüzdanı İçin EasyFi Yerel Cüzdan Entegrasyonları

Kullanıcıların birden fazla zincir ve ekosisteme katılımını artırmak için Yerel Cüzdan Entegrasyonları hizmeti sunuldu.

coinnet
coinnet

DeFi alanı, herkes için birleştirilebilirlik ve finansal ürünlere izinsiz erişim ile ilgilidir. Oldukça şekillendirilebilir bir sistem, kullanıcıya özel gereksinimleri sağlamak ve kullanıcılar için genel Web 3.0 deneyimini geliştirmek için çeşitli kombinasyonlarla takılabilen bileşenler sağlar.

Bu birleştirilebilirlik ihtiyacı, ödünç verme protokolleri için çok özel bir şekilde geçerlidir. Bir borç verme protokolünün gerçek potansiyelini ortaya çıkarabilmesi için, platformda sürekli bir kullanıcı katılımı olması zorunludur, bu da sırayla protokolün içinde ve dışında likiditeyi sağlar. kullanıcılar tarafından alınan teminatlar ve krediler.

Cüzdan Oluşturulabilirliği

Kripto alanındaki son sermaye akışı, DeFi alanındaki artan fırsatlar ve anlaşılması zor ana akım benimseme ile birlikte, DeFi alanındaki fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmak için bir kullanıcının varlıklarının saklanmama ve anında erişilebilir olma zamanı geldi.

Bu, kullanıcıların ödünç verme, stake etme, çiftçilik vb. gibi kendi seçtikleri bir işlemi kolaylıkla gerçekleştirmek için istedikleri cüzdanı seçmelerini sağlayan bir sistem aracılığıyla mümkün olabilir.

Cüzdan Oluşturulabilirliği için bu ihtiyaç, merkezi olmayan cüzdan sistemlerinin protokolle daha derin entegrasyonuyla çözülebilir.

Bir platformda birden fazla cüzdanın bulunması, kullanıcının varlıkları herhangi bir ağdan ve dijital varlık alanının her köşesinden taşımasına olanak tanır.

EasyFi Yerel Cüzdan Entegrasyonları

Bunu akılda tutarak, kullanıcının #DoMoreWithDeFi’ye ulaşması için sürekli olarak yeni ürünler, özellikler ve hizmetler ekleyerek kullanıcı deneyimini geliştirmek EasyFi’nin çabası olmuştur.

Bu aynı zamanda EasyFi’nin stake modülünün Orange cüzdanına yakın zamanda entegrasyonuna da yansıyor ve bu da herkesin EasyFi ürünlerine bir mobil uygulamanın rahatlığından erişmesini son derece kolaylaştırıyor.

Kredi verme protokolünün ve 2021 4. Çeyrek Yol Haritasının şu anki yayına geçişinin bir parçası olarak, şu anda iki ana cephe üzerinde çalışıyoruz:

a. Çok Zincirli Kullanıcı Katılımını Şekillendirme

Dijital varlıkların yatırımcısı/kullanıcısı her zaman servetini artırmayı sağlayan veya pasif gelir sağlayan fırsatlar arar.

Dijital varlıkların merkezi olmayan ödünç verme penetrasyonunun artmasıyla birlikte, çok zincirli cüzdanların EasyFi ödünç verme protokolüne entegrasyonunun, tüm DeFi alanından ve çoklu zincirlerden ve ekosistemlerden bir kullanıcı tabanı akışı yaratacağına inanıyoruz.

Şu anda EasyFi, Metamask cüzdanına doğrudan erişim sağlar.

Metamask Cüzdan ile EasyFi Üzerinde Yerel Cüzdan Entegrasyonu

EasyFi, kullanıcının birden fazla cüzdanı yerel olarak EasyFi protokolüne entegre etmek için gerekli tüm teknik entegrasyonları yapmasına yönelik bu birincil ihtiyacına odaklanıyor.

B. Çoklu zincirlerde likiditeye erişimi iyileştirin

Ayrıca, başta başkaları olmak üzere, kullanıcının bu ekosistemlerdeki varlıklarına erişimini iyileştirmek için Polygon, Binance Smart Chain ve Ethereum’daki çeşitli cüzdan sistemleriyle daha derin entegrasyonları aktif olarak araştırıyor ve test ediyoruz. Bu entegrasyonlar yalnızca yeni kullanıcıları EasyFi’ye getirmekle kalmayacak, aynı zamanda birden fazla zincirden likiditeye daha fazla erişim sağlayacaktır.

İleriye Doğru

İleriye dönük bir yol olarak, kullanıcıların sorunsuz bir şekilde dahil edilmesini ve birden fazla blok zincirindeki cüzdan uygulamalarına sorunsuz erişimi sağlamak için zaman zaman yeni cüzdan sistemleri ekleyeceğiz.

EasyFi ekosistemine doğru eklemeleri yapmak için dikkate alacağımız birkaç farklı parametre var. Arayacağımız parametrelerden bazıları şunlardır: kullanıcı tabanı gücü, desteklenen tarayıcılar, Desteklenen belirteçler, üzerinde bulundukları blok zinciri ağları, kullanılabilirlik, güvenlik, diğer işlevler, Web 3.0

DeFi alanı, her biri kendi değerlerine sahip birçok cüzdan ekosistemiyle dolu. EasyFi, gereksinimlerimizi karşılayan türünün en iyileriyle çalışacaktır.

Yerel Cüzdan Entegrasyonları ve Kullanıcı Katılımı

Yerel Cüzdan Entegrasyonunun Avantajları

  • Farklı zincirlerden ve ekosistemlerden yeni kullanıcıları EasyFi’ye dahil edin
  • Kullanıcıların EasyFi’de ödünç verme, stake etme ve çiftçilik için fonlara erişmesi için birden fazla seçenek
  • Çeşitli getiri yaratma fırsatları için birden fazla ağdan likiditeye artan erişim
  • EasyFi protokolündeki yeni fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmak için fonlara hızlı erişim
  • Fonlara tek tıklamayla erişimle EasyFi’de basitleştirilmiş varlık erişimi
  • Easyfi kullanıcısı için geliştirilmiş Web 3.0 deneyimi
  • Farklı coğrafyalara erişim

EasyFi hakkında

EasyFi, ölçeklenebilirlik, birleştirilebilirlik ve benimsemeye odaklanan DeFi için oluşturulmuş evrensel bir katman 2 ödünç verme protokolüdür. Dijital varlıkların ve ilgili finansal ürünlerin uçtan uca ödünç verilmesini ve ödünç alınmasını kolaylaştırmak için kamu ağlarında çalışacak açık ve kapsayıcı bir finansal ağ altyapısı olarak tasarlanmıştır. EasyFi, izinsiz ağlar ve akıllı sözleşmelerin otomasyonu değerleri üzerine inşa ediliyor.

$EZ ve EasyFi hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen teknik incelememizi ve bu yayınla ilgili diğer makaleleri inceleyin.

Telegram kanalımızda daha fazla haber ve güncelleme için bizi izlemeye devam edin ve resmi gruba katılın. Ayrıca Twitter’dan da bizi takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.