CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

Kebab Finance Proje İncelemesi

finance, Kebab Finance Proje İncelemesi

kebab finance üst düzey birleşik Yield Farming yapan bir AMM (Automated Market Making), yani Otomatik Market Yapıcı (OMY).

Kebab Finance kaldıraçlı Otomatik Market Yapıcı merkeziyetsiz bir borsa teknolojisidir, ekip ileri seviye inovasyona sahip Yield Farming stratejileri ile diğer AMM’lerin üstsinden gelmeyi amaçlamaktadır.

Kebab Finance Proje İncelemesi

Kebab Finance kaldıraçlı Otomatik Market Yapıcı merkeziyetsiz bir borsa teknolojisidir. Bu tarz merkeziyetsiz borsalar ilk olarak, Uniswap ve Sushiswap gibi projelerle Ethereum ağında görüldü. Kebab’ın içeriğinde, özellikle Binance Smart Chain (BSC) üzerindeki, çoğu Sushiswapın öne çıktığı ETH ağına bağlı bir PancakeSwap forkudur.

Bu borsa modeli kusursuz, merkeziyetsiz ve izinsiz token takasını yaratmaktadır. Bu temel blokzincirlerin temel bakış açılarıyla birlikte AMM teknolojisi kullanılarak elde edilmektedir. Kebab açık bir şekilde BUSD işlem çiftlerine odaklanarak, BUSD’de belirtilen kullanıcıları için fazladan likidite yaratarak likidite sağlamaktadır.

finance, Kebab Finance Proje İncelemesi

Kebab Finance’nin Avantajları

Pancake Swap’tan Token Kazan

Kebab Finance’nin stake edilebilen veya Syrup Pool üzerinden aktarılabilen kendi BEP-20 tokenına sahiptir. Kebab Poolları diğer BSC projelerinden tokenler sağlar, ama sadece KEBAB ve BTCB ödülleri sunar.

Sizin Müşteri Doğrulamanızla (KYC) İlgilenmez

Bir çok merkeziyetli borsanın dışında, herkes 100 milyon USD’den fazla likiditeyle yüzlerce dijital varlıkta alım-satım yapabilir. Kullanımının çok basit olduğundan bahsetmiş miydim? Çoğu bilgiye aşağıda yer verilecektir. Bu likidite mevcut olarak PancakeSwap likiditesinde toplanmıştır.

Düşük Komisyonlar ve Hızlı Transferler

Daha önce belirtildiği gibi Kebab Finance BEP-20 tokenlar kullanarak BSC üzerinde işlem görmektedir. BSC’nin Etheryumdan daha düşük ağ komisyon ücretleri vardır ve bu ücretler $0,04 ile $0,20 arasında yerine göre değişiklik göstermektedir ve BSC üzerinden yaklaşık 5 saniyede transfer olmaktadır.

Yield Farming

finance, Kebab Finance Proje İncelemesi

Evet, çoğunuzun neden Kebab Financeye dikkat çektiğinizin hepsini biliyorum, merkezi bankalardan bile elde edemeyeceğiniz kazançlar. Bunlar Kebab üzerindeki birkaç farklı kazanç sağlama yöntemlerinden birkaçı. Şimdilik Kebab Finance üzerinde kayıtlı 9 likidite havuzu bulunmaktadır. Bu havuzlar platformlara likidite sağlayan %180 ile %1457 yıllık getiri oranları sunar. Kebab aşağıda belirtilen likidite havuzlarını sunmaktadır:

· KEBAB-BUSD LP

· KEBAB-BNB LP

· BTCB-BUSD LP

· BNB-BUSD LP

· DAI-BUSD LP

· DOT-BUSD LP

· CAKE-BUSD LP

· USDC-BUSD LP

LPs kazançları KEBAB olarak ödüllendirilir. Bu havuzlara likidite sağlandığında, AMM’nin nasıl çalıştığını ve sağladığı arbitraj fırsatlarını anlamak, LP’ler konularak Impermanent Loss (IL) kullanmak çok önemlidir. Bu birbirinden bağımsız olan varlıkların eşleştirilmesinde ve yüksek değişkenlikler göstermesinde ön görülemeyen riskler taşımaktadır, bu nedenle buna bağlı riskleri anlamak önemlidir. Kebab Finance ekibi risk faktörlerini her bir havuz için kullanıcılarına daha iyi açıklamaktadır.

finance, Kebab Finance Proje İncelemesi

Sunulan likiditelerin zirvesinde, kullanıcılar ekstra ödüller kazanmak için KEBAB tokenlerini de stake edebilirler. PancakeSwap Initial Farm Offering (IFO) gibi, Kebab Finance oranları sağlanan IFO’sunda gösterilmektedir. Bu sistem Kebab Finance kullanılarak yeni projelerin fonlanmasını artırmaya olanak sağlar. Bu ortaklıklar, kullanıcıların IFO tokenini destekleyen bir Kebab likidite havuzu karşılığında yeni piyasaya sürülen tokenleri kazanmak için KEBAB’a pay almalarına izin vermektedir. Şimdilik, henüz bir ortaklık bulunamamkta olup, kullanıcılar sadece BTCB’nin yanısıra KEBAB tokenler kazanabilir. Ekip geliştirmeler yaptıkça,  kullanıcıların eşsiz ve yenilikçi tokenlar geliştirmelerini sağlayarak birçok ortaklıklar görebiliriz.

Deflasyon Mekanizması

Kebab’ın limitsiz arzı bulunmakta olup, ekip protokol içinde deflasyon mekanizması geliştimek zorundadır. Buna en iyi örnek, bir piyango ve bir IFO sistemi olan, entegre 2 deflasyon ölçütüne sahip PCS içinde yerleştirilen sistem buna en iyi örnektir. Buna ilaveten, Kebab Finance deflasyoniz mekanizmalar konusunda yenilikler yapmayı amaçlamaktadır. Ekip bu mekanizmayı tanıtmak için sabırsızlanmaktadır, fakat protokol ömrüne zarar vermeden gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır. Mevcut süreçte Kebab Finance ekibi, yatırımcılarını Bitcoin veya Etheryum üzerinden ödüllendirecek bir burning (token yakma) mekanizması kurmaya çalışıyor. İlaveten, IFO sistemini burning sistemiyle entegre etmeyi değerlendirdiğini belirtmektedir.

Bununla birlikte Kebab Finance, deflasyonist mekanizmalar cephesinde yenilik getirmeyi amaçlamaktadır. Ekip, bu mekaniği tanıtmak için can atıyor, ancak bunu protokolün ömrünü zedeleyecek şekilde yapmak istemiyorlar. Şu anda Kebab Finance ekibi, yatırımcıları BTC veya ETH’de ödüllendiren bir yanma mekanizması oluşturmaya çalışıyor. Üstelik ekip, IFO sistemini bir yanma teknisyeni ile birleştirmekle ilgilendiğini ifade etti.

finance, Kebab Finance Proje İncelemesi

Ekip, BTCST’ye yatırım yaparak bu çalışmayı desteklemek amacıyla takip eden 35 boyunca her bir blok başına 11 satoşi aldı. Bu mekanizma henüz temel aşamada olup güncellemeler ile daha fazla geliştirme almayı bekleyebiliriz. Genel olarak, bu kullanıcıların BTCB ödüllerine karşılık olarak KEBAB yakmasına olanak tanıyacaktır.Önümüzdeki Güncellemeler

finance, Kebab Finance Proje İncelemesi

Kebab Finance ekibi devam eden inovasyonlarla tavan yapan büyümesine devam etmeyi amaçlamaktadır. Hali hazırda ekip aşağıdaki geliştirmeleri yayınlamak için çalışmaktadır:

–TrustWallet’da listeleme

–Güncellenen Kontrol Paneli

–Burn Mekanizması

Bu geliştirmeler sabırsızlanmak için bir çok güncellemeye sahip. TrustWallet listelemesi daha da öteye giderek kullanıcıların TWT kazanmak için KEBAB kazanmasına imkan tanımaktadır. İlaveten ekip, güncel kontrol panelini yayınlamak için gece gündüz çalışıyor ve bu konuda eski kullandığı PCS’den ayrılıyor. Sonuç olarak ekip daha yenilikçi ve deflasyonist mekanizmayı başlatmak için çalışmaktadır.

Özet Düşünceler

Kebab Finance ekibi platformunda 25 Milyondan fazla TVl ile BSC’yi kasıp kavurdu. Token ilaveten lansmandan bugüne kadar %500’ün üzerinde artışla etkileyici bir yükseliş gerçekleştirmiştir. Bu proje PancakeSwap’ın yenilikçi modelini oluşturmayı hedeflemekte ve ekipte bununla alakalı birkaç ipucu var gibi duruyor. Bu kullanıcıların en önemli varlıkları olan Bitcoin ve Etheryumla ödüllendirilen bir deflasyon mekanizması hakkında güncel projelerle karşılaşılabilir. Genel olarak ekip ateşleyici bir çalışma yaptı ve gecikme nedenlerini açıkladılar. Ekibin mevcut durumda başarılı olan PCS AMM platformu üzerinde neler yapabileceğini görmek beni heyecanlandırıyor.

finance, Kebab Finance Proje İncelemesi

Daha çok bilgi için veya projelerin tarihleri hakkında anlık haber almak istiyorsanız projeyi ve sosyal medua sayfalarını kontrol edin:

Website

Medium

Telegram

Twitter

Genel olarak yeni listelenen tokenleri alırken dikkatli davranmak çok kritiktir. BSC’de güvenlikle alakalı makalelerimizi hala okumamış olanlar için buradaki ve buradaki makaleleri okuyabilirsiniz.

Makalelerin hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir ve tüm finansal kararları kendiniz veya profesyonel bir yatırım uzmanı tarafından alınmalıdır. BSC New ekibi finansal yatırımla alakalı karar vermeden önce her kullanıcının kendi araştırmasını yapmasını veya yetkin bir yatırım uzmanına danışmalarını tavsiye etmektedir. Makalelerimize dayanarak yapılan bireysel kararlar için bir sorunluluk kabul etmiyoruz

Benzer Yazılar

[AMA Review] Blockchain Araştırma Enstitüsü’nün Kurucusu Higer: DeFi, halka açık zincirde kaybolan bulmacanın en önemli parçası…

Kasım ERTAŞ

SINOVATE Haftalık Güncelleme 31/08/2020 ~ 07/09/2020

Kasım ERTAŞ

SINOVATE AURORA Mainnet 550.000 bloğunda Başlatılıyor

Kasım ERTAŞ

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku