a

Allbridge, NEAR Protokolüne Çapraz Zincir Transferlerini Başlattı

Allbridge, bağımsız olarak NEAR entegrasyonunu bildirmekten heyecan duyuyor!

NEAR Protocol ile Terra, Solana ve Celo ekosistemlerini birbirine bağlayan ilk köprü oluyoruz ve bu 12 farklı ağdan NEAR’a likidite getirmemize olanak sağlıyor.

Bu entegrasyon, çok çeşitli DeFi kullanıcılarının hızla büyüyen NEAR Procotol ekosistemi ile etkileşime girmesine olanak tanır. Buna ek olarak, NEAR yakın zamanda Three Arrows Capital liderliğindeki bir turda 150 milyon dolar topladı.

Entegrasyonun ardından Allbridge, NEAR’a bir dizi yeni varlık getirmeyi planlıyor. Köprü, Terra’nın LUNA ve UST’si, Solana’nın SOL’u ve Celo Protokol’ün yerel tokeni olan CELO ve cUSD ile başlayacak.

Yakın zamanda NEAR Mainnet üzerinde beta’larını başlatan Ref.finance, Jumbo Exchange DEX’leri ve borç verme protokolü olan Burrow’dan katılan arkadaşlarımızla çalışmaktan heyecan duyuyoruz. Bu, kullanıcılara varlıklarını swap yapmalarına ve yield farming’lere katılmalarını sağlayacaktır.

Allbridge kurucu ortağı ve CEO’su Andriy Velykyy; “Allbridge olarak, yenilikçiiliğin ön saflarında yer almaktan ve NEAR Protokolüne kullanıcı erişimini genişletmekten heyecan duyuyoruz ve bu eşsiz fırsat, Allbridge’in NEAR’ı çoklu Ethereum Sanal Makinasız (non-EVM) ve Ethereum Sanal Makina’lı (EVM) ağları ile bağlayarak DeFi alanında küresel olarak birlikte çalışabilirliğe katkıda bulunmasını sağlıyor.” diye belirtti…

NEAR Protokolü Hakkında

NEAR, süper hızlı, inanılmaz derecede güvenli ve sonsuz ölçeklenebilir olacak şekilde tasarlanmış yüksek performanslı bir blockchaindir. NEAR’ın vizyonu, insanların finansı, yaratıcılığı ve toplumu yeni ve kapsayıcı yollarla yeniden hayal etmelerini sağlayan bir ağ oluşturmaktır. NEAR, ödüllü bir mühendis ve girişimci ekibi tarafından kullanımı basit, kapsayıcı ve çevre için iyi olacak şekilde inşa edilmiştir. NEAR, Three Arrows Capital, A16Z, Pantera Capital, Electric Capital, Dragonfly Capital, Coinbase Ventures, Blockchain.com ve Baidu Ventures gibi en iyi VC’ler tarafından desteklenmektedir.

Website | Twitter | Telegram | Blog

Ref.finans hakkında

Ref Finance, NEAR Protokolü üzerindeki DeFi ekosistemindeki temel projelerden biridir. Ana amacı, merkezi olmayan değişim (DEX), borç verme protokolü, sentetik varlık ihraççısı ve benzeri gibi DeFi’nin temel bileşenlerini tek bir senkronize DeFi platformunda bir araya getirmektir. NEAR’ın 1-2 saniyelik kesinliği, düşük maliyetleri, kullanıcı dostu ve birlikte çalışabilir altyapısından yararlanan Ref, DeFi’yi insanlara bir adım daha yakınlaştırmayı hedefliyor.

Website | Twitter | Telegram | Medium

Jumbo Hakkında

Jumbo, Merkezi Olmayan Borsalarda gezinirken insanların yaşadığı ortak mücadeleleri ortadan kaldırmak için yola çıkan en kullanıcı dostu borsa olacak şekilde tasarlanmıştır.

NEAR Blockchain’in çeşitli yönleri ve tescilli algoritmalar sayesinde, Jumbo sorunsuz bir şekilde çalışır, yani borsa ile olan her etkileşim, anında görsel geri bildirim ve uygun talimatlarla desteklenir.

Jumbo, tek bir amaca hizmet etmek için özel olarak yaratılmıştır. Alım satım/takas yaparken ve dijital varlıklarınızı tutarken göze batmayan ve eğlenceli bir deneyimdir.

Website | Twitter | Telegram | Medium

Burrow hakkında

NEAR üzerine kurulu, kullanıcıların faiz getiren varlıkları tedarik etmesine ve ödünç almasına olanak tanıyan bir faiz oranı piyasası protokolü kazın.

Website | Twitter | Discord | Medium

Allbridge Hakkında

Allbridge, varlıkları farklı ağlar arasında aktarmanın basit, modern ve güvenilir bir yoludur. Gelecekte L2 çözümlerini ve NFT transferlerini kapsamayı amaçlayan, hem EVM hem de EVM uyumlu olmayan blok zincirler arasında bir köprüdür.

Allbridge’in misyonu, blok zinciri dünyasını sınırsız hale getirmek ve varlıkları çeşitli blok zincirleri arasında özgürce taşımak için bir araç sağlamaktır.

Website | Twitter | Telegram | Medium | Reddit

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.