a
coinnet

Nisan Ayında Binance Borsasında Listeleme Bekleyen 7 Altcoin

coinnet
coinnet

Dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance, yeni dijital varlıkları listeleme konusunda oldukça seçici olma konusunda bir üne sahiptir. Borsada listeleme görmek isteyen projeler ise kıyasıya yarışıyor. Nisan ayında ise birçok proje listeleme için öne çıkıyor.

Binance Nisan Listelemesi

Platformda bir yer için yarışan binlerce proje var. Binance listesi kazanmak, bir tokenin güvenilirliğini ve maruz kalmasını büyük ölçüde artırabilecek bir başarıdır. Binance’de bir liste güvence altına alabilecek yedi kripto para birimini sizler için derledik.

Dogecoin20 (DOGE20)

İlk olarak, 2024’ün bir sonraki meme coin hissi olmayı amaçlayan Dogecoin20 (DOGE20). Bu ERC-20 projesi kendisini bir “Doge yükseltmesi” olarak lanse ediyor ve yerleşik bir staking protokolünün yanı sıra etkileyici tokenomiklere sahip.

Degen (DEGEN)

Binance listelemesi için ikinci altcoin Degen. Saf bir meme kripto parası olarak başlayan ancak daha geniş hırsları olan bir şeye dönüşen varlık olarak öne çıkıyor.

DEGEN başlangıçta Farcaster’ın “Degen” kanalında bir topluluk ödül belirteci olarak piyasaya sürüldü ve meme kültürünün eğlenceli doğasını kucakladı.

Slothana (SLOTH)

Slothana (SLOTH), potansiyel bir liste için Binance radarında olabilecek önemli bir memecoin’dir. Solana üzerine inşa edilen SLOTH, rahat temasıyla yatırımcıların dikkatini hızla çekti.

Nibiru Zinciri (NIBI)

Nibiru Chain (NIBI), Cosmos ekosisteminde dikkatini çekebilecek bir Layer-1 blok zinciri projesidir. Zincir, yerleşik protokollere ve özelliklere sahip hepsi bir arada bir DeFi merkezi olmayı hedefliyor.

Dogeverse (DOGEVERSE)

Dogeverse (DOGEVERSE) başka bir yeni meme coin projesi. Ethereum, Solana, BNB Chain, Polygon, Solana ve Avalanche’da var olabilen dünyanın ilk çok zincirli meme tokeni olmayı hedefliyor.

Core (CORE)

Core (CORE), hibrit konsensüs modeliyle Binance’in ilgisini çekebilecek bir blok zinciri projesidir. Bu proje, Bitcoin’in Proof-of-Work madenciliğinin güvenliğini, Delegated Proof-of-Stake’in (DPOS) ölçeklenebilirlik faydalarıyla birleştiriyor.

“Satoshi Plus” olarak adlandırılan bu fikir birliği, ademi merkeziyetçilik, güvenlik ve ölçeklenebilirlik elde etmenin Blockchain Trilemma’sını nihayet çözmeyi amaçlıyor.

5. Scape (5SCAPE)

Binance borsasının dikkatini potansiyel olarak yakalayabilecek son kripto 5. Scape’dir (5SCAPE). Ethereum tabanlı bu proje, benzeri olmayan kapsamlı bir sanal gerçeklik (VR) ekosistemi inşa etmeyi amaçlıyor.

5th Scape’in vizyonu cesur: yaratıcılar için son teknoloji VR oyunları, donanım ve merkezi olmayan pazarlar sunan tek noktadan bir platform.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.