CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

|Özet|Geleceği Şekillendirin, Potansiyelinizi Serbest Bırakın, 2020 Çevrimiçi Cocos-BCX Küresel Ekosistem Konferansı..

Cocos bcx, |Özet|Geleceği Şekillendirin, Potansiyelinizi Serbest Bırakın, 2020 Çevrimiçi Cocos-BCX Küresel Ekosistem Konferansı..

Herkese merhaba, 2020 Çevrimiçi Cocos-BCX Küresel Ekosistem Konferansı’na hoş geldiniz. Ben hostes Sona’yım. Öncelikle sizlere misafirleri tanıtmak istiyorum:

  • Cocos-BCX’in kurucu ortağı Bay Haozhi Chen.
  • Alvin, küresel topluluk katılımcısı.
  • Ve Çin ve dünya çapındaki tüm Cocos-BCX Buidlers ve Melekleri.

 

Bugün, Cocos-BCX ekosistemini neleri büyüteceğimizi ve Cocos-BCX’in marka bilinirliğini artırıp dünyaca ünlü bir proje haline geleceğini tartışacağız. Hepinize destekleriniz ve bugün bize katıldığınız için teşekkür ederiz.

Bu konferansın dört bölümü var, ilk bölüm Bay Chen’in konuşması. İkinci bölüm, üç Buidlers ve Melekler’in konuşmasıdır. Üçüncü bölüm, üç Builders and Meleklerin önerisidir. Ve son bölümde soru sorabilirsiniz.


Bölüm 1

Bay Chen’in Konuşması;

Son zamanlarda Bitcoin yükselmeye ve 11.000 dolar seviyesini aşmaya devam ediyor, bu da boğa piyasasının geldiği anlamına geliyor. Peki bu durumda Cocos-BCX nasıl olmalı?

Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca, Cocos-BCX, bu projenin başlangıcından bu yana dahili testler, halka açık testler ve MainNet lansmanı, oylaması, blok zinciri oyunları geliştirme, küresel topluluk geliştirme ve bölgesel pazarlama gibi bir dizi gerçekleşen kilometre taşlarını tamamladı.

Bu arada, global Builders and Angels da mükemmel katkılar sağlıyor. Birincilik ödülünü kazanan DAPPX, ChainPlay, Cryptoblarabi ve IMCOCOS gibi, farklı blok zinciri oyunları ve cüzdanlar yarattılar, bölgesel bir topluluk oluşturdular ve Cocos-BCX için yüksek kaliteli makaleler yarattılar. İkincilik ödülünü kazanan DappReview, Bitpie Wallet, DappOS, Coin-net, Blockchain Sri Lanka da mükemmel bir iş çıkardı.

Aşağıda kısa bir incelemeyle birlikte sıralama listesi bulunmaktadır.

Seviye 1:

| DAPPX:

DAPPX, kullanıcıların bulması ve indirmesi için uygun olan DAPPX uygulama mağazasında resmi Cocos-BCX mobil cüzdanını başlattı. Ayrıca DAPPX, Cocos-BCX için reklam gösterimi, airdrop’lar ve büyüme, hack olayları gibi hizmetler sağladı. Dahası, DAPPX, kilidi açmak için parmak izi ve yüz tanımayı destekleyen, kendi geliştirdiği tamamlanmış COCOS cüzdan işlevini başlattı, COCOS blockchain oyununa özel bölümü başlattı, yüksek kaliteli oyun rehberleri ve haber bültenleri yayınladı ve ayrıca birden fazla ekolojik Builders & Angels ile işbirliği yaptı. çok sayıda olumlu geri bildirim alan airdrop faaliyetleri yürüttü.

| ChainPlay:

ChainPlay iki oyun geliştirdi – – Cocos-BCX MainNet için Crypto Knights ve Dragons Must Die, Cocos-BCX ekolojik üzerinde iyi bir etkiye sahip olan sürekli yeni işlevleri sürdürdü ve güncelledi. Kullanıcıların sorunlarını zamanında yanıtladı ve çözdü. Çevrimiçi airdrop’lar için birçok kez resmi ve diğer ekolojik Builders & Angels ile işbirliği yaptı ve Cocos-BCX zincir geliştirme ekibine katılmak isteyenler için iyi bir gösteri rolü oynadı.

| Cryptoblarabi.com:

Bir Arap ekolojik meleği olarak Cryptoblarabi.com, önemli bir etki yaratarak Cocos-BCX için Arap toplulukları yarattı, sürdürdü ve etkinleştirdi. Kasım 2019’dan itibaren grubu sürekli olarak yönetti ve topluluk üyelerinin sorularını zamanında yanıtladı ve tüm resmi haberleri Arapçaya çevirdi ve Arap topluluğu ve kendi resmi web sitesinde senkronize edildi. Dönem boyunca, Arap bölgesinde Cocos-BCX marka bilinirliğini artırmaya önemli katkılar sağlayan dört çevrimiçi etkinlik başlattılar ve bir youtube videosu yaptılar.

| IMCOCOS:

Tüm katkı dönemi boyunca, IMCOCOS nitelikli Cocos-BCX düğümleri oylama kılavuzları yayınladı ve MainNet düğüm seçimlerine katıldı ve topluluklardan iyi geri bildirimler alan bir oylama temettü kampanyası başlattı.

 

Seviye 2:

| DappReview:

Uzun vadede Cocos-BCX’i destekleyen bir ekip olarak DappReview, Cocos-BCX MainNet’in tüm zincirlerindeki verileri senkronize etti ve filtreledi. Aynı zamanda DappReview, Cocos-BCX blok zinciri üzerinde çalışan DApp’ler üzerinde veri analizi gerçekleştirdi ve kullanıcıların ilgilendiği temel verileri gösterdi. Ayrıca, Cocos-BCX DApp’a özel bölümü ön uç sayfalara sergiledi ve Cocos-BCX’in marka farkındalığını artırmak için dünya çapında resmi çevrimiçi etkinliklerle aktif olarak işbirliği yaptı.

| Bitpie Cüzdanı:

Merkezi olmayan bir dijital para cüzdanı olan Bitpie Wallet, COCOS MainNet takas ve cüzdan hesabı oluşturmayı aktif olarak destekler. Cüzdanı kararlı, kullanıcı dostudur ve çok sayıda iyi kullanıcının geri bildirimini aldı.

| CocosABC:

CocosABC, Cocos-BCX için ilk blok kaşifini geliştirdi ve kullanıcıların Cocos-BCX blok zincirinde gerçekleşen işlemleri kolayca bulmasını, onaylamasını ve doğrulamasını sağlayan güncellemeye ve sürdürmeye devam etti. Ek olarak, CocosABC, blok tarayıcısının arama ve sorgulama blokları, işlemler, hesaplar, sözleşmeler, belirteçler, NFT varlıkları, zincir üzerindeki veri istatistikleri ve sorgulama gibi bazı temel işlevlerini desteklemekle kalmaz, aynı zamanda oylama, DApp görüntülemeyi de destekler, ve diğer kullanışlı işlevler.

| DappOS:

DappOS merkezi olmayan cüzdan, COCOS MainNet hesaplarının oluşturulmasını destekler ve bunu kutlamak için bir airdrop yayınladı. Ayrıca, DappBirds platformundaki diğer halka açık zincirlerden kullanıcıların Cocos-BCX DApps oynayarak COCOS kullanıcıları olmalarını kolaylaştıran Cocos-BCX blok zincirindeki tüm DApp’leri deneyimlemeleri için Cocos-BCX Dapp ekolojik özel bölümü sağladılar. Ayrıca, COCOS ödemesini destekleyen COCOS MainNet oyunu – GO Block’u geliştirip lanse ettiler ve oyun gelirinin % 70’ini ödül havuzuna koydular ve haftalık sıralamaya göre aktif kullanıcılara dağıttılar.

| Cocos Türkiye (Coin-net):

Türkiye’de etkili bir araç olan Cocos Türkiye (Coin-net), Cocos-BCX için Türk topluluğunu yarattı, sürdürdü ve etkinleştirdi. Etkisi dikkat çekicidir, Türk toplumunun yüksek faaliyeti olan 1000’den fazla üyesi vardır. Cocos-BCX meleği olduktan sonra topluluğu kesintisiz yönetip sürdürdü, topluluk kullanıcılarının sorularını zamanında cevapladı ve resmi haberleri Türkçeye zamanında çevirdi ve bunları topluma, resmi internet sitesine ve banner’a da paylaştı. Ek olarak, topluluk üyelerinin Cocos-BCX hakkında daha derin bir anlayışa sahip olmalarını sağlayan bir topluluk AMA etkinliği düzenlendi. Cocos Türkiye, Cocos-BCX’in Türkiye’deki marka bilinirliğini artırmak için önemli katkılarda bulundu.

| Aiwen Topluluğu:

Aiwen topluluğu KOL’un iç pazar üzerinde daha büyük bir etkisi var. 1200’den fazla kişiyle 4 temalı topluluk kurmuştur ve çoğu aktif üyedir. Tema topluluğundaki kullanıcılar oldukça aktiftir ve COCOS ile ilgili konuların tartışılmasına aktif olarak katılırlar. Ayrıca, Aiwen topluluğu ortak IMCOCOS Node, topluluk kullanıcılarının düğümler için oy kullanma isteklerini artırmak ve topluluk kullanıcılarının çok sayıda olumlu geri bildirim alan temettülere katılmalarını teşvik etmek için bir bonus etkinlik düzenledi. Aiwen topluluğu ayrıca resmi içeriği topluluklarla aktif olarak paylaşır.

| Blockchain SL:

Cocos-BCX’in Sri Lanka topluluk meleği olan Blockchain SL, Cocos-BCX için Sri Lanka topluluğunu yarattı, sürdürdü ve etkinleştirdi. Kasım 2019’dan itibaren topluluğu yönetip sürdürdü, topluluk kullanıcılarının sorularını zamanında cevapladı ve resmi haberleri zamanında tercüme etti ve toplulukla paylaştı. Bu süreçte resmi içeriklere göre birçok yaratıcı poster tasarladılar. Cocos-BCX’in Sri Lanka’daki etkisini genişletmek için önemli katkılarda bulundular.

| BitMoreFun:

Bu dönemde, BitMoreFu yalnızca resmi içerikleri etkili medya platformuyla paylaşmakla kalmadı, aynı zamanda Cocos-BCX blok zincirindeki Dgames ile ilgili orijinal ve yüksek kaliteli içerikler de yarattı. Tüm içerikler Bihu, Lichang, Jianshu ve Zhihu ve diğer yüksek kaliteli içerik platformlarına dağıtıldı. Bu makaleler, kullanıcıların Cocos-BCX blok zinciri üzerindeki Dgames’i anlamalarına yardımcı olur ve Cocos-BCX’in marka bilinirliği üzerinde büyük bir etkiye sahiptir.

Seviye 3:

| Cocos-Terminali:

Cocos-Terminal, geliştiricilerin doğrudan akıllı sözleşmeler geliştirmesini kolaylaştıran sözleşme IDE gibi yeni işlevleri sürekli olarak güncelledi. Ayrıca ağ blok durumu, hesap işletim geliri istatistikleri, hesap sözleşmesi kullanım istatistikleri, sözleşme arama durumu, sözleşmeler Arayüz arama durumu vb. Dahil olmak üzere işletme geliri istatistiklerini başlattılar; doğrudan varlık yönetimi görselleştirme araçlarıyla homojen olmayan varlıkların oluşturulmasına olanak sağladı; görsel arayüz aracılığıyla zincirdeki tüm teklifleri ve izinleri yönetti; homojen / özdeş olmayan dijital varlık yönetimi ve işlemleri sağladı; başlatılan düğümler, Konsey oylaması; IMCOCOS haber bültenlerine ve diğer işlevlere erişildi.

| XPET:

XPET ekibi Cocos-BCX MainNet için stratejik bir RPG oyunu – – XPet geliştirdi ve COCOS hesap sistemi, sözleşme işlevleri, ödeme ve NFT mekanizmasına bağlı. Ayrıca, dahili bir test sürümünü başarıyla gerçekleştirdiler ve birçok temel kullanıcının ilgisini çektiler ve COCOS MainNet’i başlatmak için tam hazırlıklar yaptılar. Cocos-BCX blockchain oyun ekosisteminin inşasına büyük katkı sağlıyor.

| SSSnoeds Süper Node:

Cocos-BCX ekosistemini destekleyen ilk topluluk meleği grubu olan SSSnode Super Node, Cocos-BCX’in inşasına katılıyor ve bir yıldır Cocos-BCX’i aktif olarak sürdürüyor ve teşvik ediyor. 20’den fazla temalı topluluk kurdular ve Cocos-BCX’in ekolojik gelişimini tartışmak ve diğer ekolojik Buidlers & Angels ile birlikte Cocos-BCX’in ekolojik gelişimi için önerilerde bulunmak üzere kendiliğinden çevrimiçi konferanslar düzenlediler. Ayrıca, Cocos-BCX MainNet oyunlarını aktif olarak tanıtmak ve Cocos-BCX’in gelişimine olumlu katkılar sağlayan ilgili tema toplulukları oluşturmak için diğer ekolojik Buidlers & Angels ile airdrop faaliyetleri düzenlediler.

| GOGOC:

GOGOC, biz aracı olarak, resmi haberlerin çoklu kanallara iletilmesine aktif olarak yardımcı olur; bağımsız olarak birden çok orijinal ve yüksek kaliteli içerik oluşturdu. Ayrıca, bu orijinal makaleleri Lichang, Bihu, Cailu, Toutiao, Fulcrum, Northbound, vs.’de paylaştılar. Bu makaleler, kullanıcıların Dgames’i Cocos-BCX blok zinciri üzerinde anlamalarına yardımcı olur ve Cocos-BCX’in marka bilinirliği üzerinde büyük bir etkiye sahiptir.

Zaman sınırı nedeniyle, yukarıda yalnızca bazı seçkin İnşaatçılar ve Melekler tanıtıldı. MainNet’in ilk iki ayında (Nisan ve Mayıs) katkılarınız ve resmi duyurumuz ve geliştirmemizde bizimle aktif olarak işbirliği yaptığınız için teşekkür ederiz. hepinize teşekkür ederim!


Bölüm 2

DAPPX Speech’s (Cocos-BCX Buidler):

DAPPx’in CEO’su Bay Cai, deneyimli bir geliştiricidir, önceki Baidu mühendisi, 2015’ten beri geliştirilen bir oyun geliştirdi. Cocos-BCX blok zincirini tam olarak anladıktan sonra, ekibi bağımsız olarak eksiksiz bir Cocos-BCX cüzdan seti geliştirmeye yönlendirdi ve DAPPX platformuna gömülü ve ayrıca Cocos-BCX blockchain oyunları için geliştirme destekleri sundu. Gelecekte, ekibi gittikçe daha fazla oyun geliştirecek.

Cocos bcx, |Özet|Geleceği Şekillendirin, Potansiyelinizi Serbest Bırakın, 2020 Çevrimiçi Cocos-BCX Küresel Ekosistem Konferansı..

IMCOCOS’un Konuşması (Cocos-BCX Angel):

Birçok popüler blockchain projesinin işletilmesi ve geliştirilmesinde büyük deneyime sahipler ve ayrıca topluluklara ve medya kaynaklarına sahipler. Hoşgeldiniz. Geçtiğimiz birkaç ay boyunca IMCOCOS, COCOS Android cüzdanının kaynak kodunu, cocos-dice kaynak kodunu analiz etti ve topluluk üyelerinin Cocos-BCX blok zincirini ve ürünlerini anlamalarına yardımcı olan farklı teknik makaleler yayınladı. Ayrıca “Cocos Coin” adlı bir blockchain oyunu geliştirdiler. Ayrıca, Cocos-BCX MainNet düğüm seçimine katıldılar ve 20 milyondan fazla COCOS dağıttılar. Ayrıca ekibinin giderek daha fazla cocos blockchain oyunu geliştireceğinden bahsetti.

 

Cocos bcx, |Özet|Geleceği Şekillendirin, Potansiyelinizi Serbest Bırakın, 2020 Çevrimiçi Cocos-BCX Küresel Ekosistem Konferansı..

Blockchain Sri Lanka’nın Konuşması (Cocos-BCX Angel):

Cocos-BCX Sri Lanka topluluğu, kripto para meraklıları, yatırımcılar vb. İçeren iyi bir aktif topluluktur. Kelimenin tam anlamıyla her gün topluluk tartışmalarına aktif olarak katılırlar ve bilgileri grup üyeleriyle paylaşırlar. Blockchain Sri Lanka, Cocos-BCX için farkındalığı artırmak için AMA gibi çevrimiçi etkinlikler başlattı. Ayrıca, Cocos-BCX’in mevcut içeriğini, ortaklıklarını, stratejik planını, misyonunu ve vizyonunu gözden geçirdiler.

 

Cocos bcx, |Özet|Geleceği Şekillendirin, Potansiyelinizi Serbest Bırakın, 2020 Çevrimiçi Cocos-BCX Küresel Ekosistem Konferansı..


Bölüm 3

CocosBlock’un Önerisi (Cocos-BCX Angel):

CocosBlock, NFT’nin gelişimi hakkında önerilerde bulundu. Belirli bir seviyeye ulaşan oyuncular, günlük aktiviteyi artırmak için orijinal oyun NFT veya oyun karakteri NFT ile ödüllendirilecek. Ayrıca, resmi ekip Cocos-BCX MainNet’te NFT sahne oluşturma ve yayınlama konusunda bir kılavuz oluşturabilir, böylece NFT’yi seven kullanıcılar NFT pazarını, NFT işlemlerini oluşturmak ve oyuncuların ticaret yapmasına izin vermek için Cocos-BCX ekosistemine girebilir. .

Bu öneri için, Cocos-BCX’e küresel topluluk katkıda bulunan Alvin, bunun harika bir fikir olduğunu düşünüyor. Yetkili, NFT uygulamasını tanıtacak, ilgili kılavuzları yayınlayacak ve NFT varlıklarının ilgili oyunlarda uygulanmasını teşvik edecektir.

 

Cocos bcx, |Özet|Geleceği Şekillendirin, Potansiyelinizi Serbest Bırakın, 2020 Çevrimiçi Cocos-BCX Küresel Ekosistem Konferansı..

GOGOC’un Önerisi (Cocos-BCX Angel):

GOGOC, Cocos-BCX sürümü Uniswap’i geliştirme konusunda önerilerde bulundu. Uniswap, yalnızca geleneksel borsalardan değil, aynı zamanda merkezi olmayan borsalardan da farklı olan Ethereum tabanlı bir DEX’dir. tüm işlemler zincir üzerinde gerçekleştirilir.

Bu öneri için Cocos-BCX’in teknoloji katkısı Reed, Cocos-BCX’in DeFi yönünde neler yapabileceğini de düşündüğümüzü söyledi.

  • Sabit bir para birimi oluşturmayı düşünün. Cocos-BCX, grafen mimarisine dayalıdır ve doğal olarak MakerDAO’ya benzer bir sistemi destekleyerek, merkezi olmayan istikrarlı bir para birimi oluşturmayı kolaylaştırır.
  • Oyun içi jeton desteği olmadan oyun ekosistemini geliştirmeye devam ediyoruz, Uniswap gibi takasların daha az anlamı var gibi görünüyor.
  • NFT ve DeFi kombinasyonunu düşünün. NFT’miz sahiplik ve kullanım haklarının ayrılmasını destekler ve borç verme ve ipotek senaryolarını genişletmek için diğer belirteçleri elde etmek için ipotek olarak kullanılabilir.
  • Ek olarak, Uniswap’in COCOS versiyonunu yapmak için ekosistem Buidlers and Angels’ı hala memnuniyetle karşılıyoruz ve vakıf bunu destekleyecektir.

Cocos bcx, |Özet|Geleceği Şekillendirin, Potansiyelinizi Serbest Bırakın, 2020 Çevrimiçi Cocos-BCX Küresel Ekosistem Konferansı..

Süper Node’nin Önerisi (Cocos-BCX Angel):

Super Node CEO’su Bay Fan, oylama seçimi hakkında iki öneri verdi. İlki, Cocos-BCX ipotek indirim sistemini doğrudan zincire entegre edebilir ve indirim, seçmenlere komisyon vermek için teknik yeteneklere sahip olmayan düğümler için uygun olan döngüye göre otomatik olarak zincire dağıtılacaktır.

Bu öneri için Reed, sistem ne kadar basitse o kadar iyi olduğunu düşünüyor. Sistem ne kadar karmaşıksa, o kadar fazla potansiyel böcek. Dolayısıyla, bu tür işlevler doğrudan zincire yerleştirilmemelidir, ancak DApp’ler tarafından sağlanabilir. Aslında benzer bir sistem tasarladık ve cocos-terminal ekibinde de benzer bir sistem var. Daha sonra açık kaynak yapacağız.

Ayrıca, Bay Fan daha aktif BP düğümleri açmayı umuyordu. Pek çok insan düğümlerin inşasına katılmak istiyor, ancak şimdi tek bir düğüm için oy sayısı 3 milyara ulaştı ve temelde başkalarına fırsat yok. Ayrıca bir seçmenin yalnızca bir oy hakkı olması gerekir, 300 milyondan fazla oyu olan tek bir düğümün seçilme şansı olacaktır. Şimdi yeni bir düğümün seçilebilmesi için 3 milyardan fazla oya ihtiyacı var, bu da temelde imkansız.

Bu öneri için Reed, aslında her şeyin modelin kuralları ile ilgili olduğunu düşünüyor. Nasıl ayarlamalar yapılacağını tartışıyorduk. Teknik olarak, öneriler vb. Yoluyla düğüm sayısının parametrelerini değiştirebildik. Ancak doğru cevabı bulmak zordur. Ortam ne olursa olsun, her zaman aynı fikirde olan insanlar olacak ve bazı insanlar aynı fikirde olmayacak. Bu nedenle, bu parametrelerin belirlenmesinin karar vermek için topluluğa bırakılacağını umuyoruz. Konseyin zincir içi yönetişime gerçekten katılmasına izin verin.

 

Bölüm 4

Hostes: Bunların hepsi bugünkü konuşmalar, herhangi bir sorunuz varsa, elinizi kaldırmaktan çekinmeyin, yetkililer sorularınızı cevaplayacaktır.

Spartan, Cocos-BCX English group yöneticisi: Cocos-BCX denizaşırı pazarlama için bir sonraki plan nedir?

Alvin: Uluslararası bir proje olarak Cocos-BCX, blockchain oyunlarını ortaklaşa yaymak için küresel destekçilerle ve dünya çapında mükemmel Buidlers ve Angels ile birlikte çalışmaya isteklidir.

Cocos-BCX MainNet ekolojik Buidlers & Angels teşvik planının yayınlanmasından bu yana, dünyanın her yerinden başvuru almaya devam ettik. Cocos-BCX kuruluş değerlendirmesinden sonra, Afrika, Alman, İtalyan, Pakistan toplulukları ile Fransız, İspanyol, Rus, Türk, Hint, Endonezya, Bengal, Amerikan, Vietnam, Sri Lanka, Filipin ve Arap topluluklarının da dahil olduğu 12 bölgesel topluluk oluşturduk. Nepal toplulukları hâlâ inceleniyor.

Ayrıca Cocos-BCX, daha aktif topluluk üyelerini ve destekçilerini çekmek için küresel topluluk ekolojisinin inşasını güçlendirmeye devam edecek. Şu anda, Cocos-BCX ekosistemi Buidlers & Angels’a katılan dünya çapında sekiz ortak var. Ayrıca, COCOS MainNet Ecosystem Buidlers & Angels teşvik planı uzun süre geçerli olacak ve herkes katılabilir.

Buluşmamız burda sona eriyor, herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, sonraki buluşmamızda görüşebiliriz ve lütfen katkı raporlarınızı zamanında bitirmeyi unutmayın.


Cocos-BCX Hakkında:

 

Website:https://www.cocosbcx.io/

Weibo:https://www.weibo.com/u/2183715773

Twitter:https://twitter.com/CocosBCX

Reddit:https://www.reddit.com/user/cocos-bcx/

GitHub:https://github.com/CocosBCX

Medium:https://medium.com/@CocosBCX

Telegram EN:https://t.me/cocosbcxen

Telegram CN:https://t.me/CocosBCX

Telegram Vietnam:https://t.me/cocosbcxvietnam

Telegram Russia: https://t.me/cocosbcxru

Facebook:https://www.facebook.com/cocosbcx/

Discord:https://discord.gg/jdJMNtC

Developer Document:https://cn-dev.cocosbcx.io/

COCOS Bounty: https://bounty.cocosbcx.io/

Cocos-BCX Blockchain Explorer:https://explorer.cocosbcx.io/

Benzer Yazılar

SINOVATE Haftalık Güncelleme 10/08/2020 ~ 17/08/2020

Kasım ERTAŞ

INDEX Chain ile Dandelion ++ Entegrasyonu – IDX

Kasım ERTAŞ

SINOVATE, ilk HODL Coin Offering (HCO) Ödüllerini Sahiplerine Ulaştırdı

Hilal DERİN

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku