a
coinnet
coinnet
coinnet

Eşsiz konsepti ve güçlü topluluk desteği ile $SNEKE, kendisini memecoin alanında lider bir aktör olarak konumlandırmaya hazır.

$SNEKE, herkesin davetli olduğu bir SnekE oyun alanı yarattı! Burada herkesin sesinin eşit olduğu ve duyulduğu, kararların birlikte alındığı, tam şeffaflık ve kapsayıcılığın uygulandığı bir topluluk oluşturuldu. Şeffaflık, SNEKE topluluğu için önemli bir rol oynar ve cüzdan adreslerini toplulukla paylaşan her ekip üyesi tarafından kanıtlanmıştır. Şeffaflığı, topluluk katılımını ve devrim niteliğindeki blockchain yeniliklerini vurgulayan merkezi olmayan ekip sayesinde yeni katılanlara net bilgiler sağlanabilir.

%0 vergi, %85’i Uniswap Likidite Havuzuna ayrılmış, %8’i pazarlama amaçları için ayrılmış, %5’i Öngörülemeyen Maceralar için ayrılmış ve %2’lik içerik oluşturucu ödülleri ile bu, ekip cüzdanlarında ve işlemlerinde tam şeffaflık sağlarken, bu muhteşem projeyi ve olağanüstü topluluğunu Kripto alanında yepyeni bir konsepte getirmek için %100 şeffaflık ve irade getiriyor.

$SNEKE, kripto dünyasında öncü olmayı hedefliyor ve bunun için topluluk odaklı eylemlere ve yatırımcı korumasına öncelik veriyor. Eşsiz yakma süreçleri ile yatırımcılarını korumayı hedefliyor. Bu yakmalar, ilgili cüzdan adresiyle doğrulanabilir ve toplam arzı sürekli olarak azaltır, böylece fiyatı yükseltir.

Başından beri aldığı destekle $SNEKE artık herkese eşit şans ve fırsatlar sunuyor. Önemli borsa kotasyonları öncesinde çeşitli duyurularla bu fırsatı tüm yatırımcılara duyurdu. $SNEKE, Coingecko ve Coinmarketcap aracılığıyla kısa süre içinde dünya çapında popüler hale gelmeyi amaçlıyor. Aralarında Yahoo!, Finance ve Medium’un da bulunduğu 700’den fazla tanınmış kaynakta bir PR makalesi yayınlanacak.

Dolaşımda 76,715,880,000 $SNEKE var. Bu stratejik yaklaşım, toplam token arzı etrafında bir kıtlık hissi yaratarak projenin sürdürülebilir büyümesini ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Bu şekilde, yatırımcıları korumanın her zaman birinci öncelik olacağını garanti ediyor ve zamanla token yakmaya devam edecek. $SNEKE’nin hızlı büyümesi güzel karşılanıyor. Bu dikkate değer büyüme, topluluğun projenin vizyonuna olan inancını gösteriyor ve ekibin taahhüdünü teyit ediyor. Memecoin alanında lider olma hedefine ulaşmaya kararlı ve tüm yatırımcıları bu heyecan verici yolculukta topluluğa katılmaya davet ediyor. $PEPE’yi kaçırdıysanız, $SNEKE’yi kaçırmayın!

$SNEKE YOL HARİTASI

Ekip hızlı büyüme ve sürdürülebilirlik için stratejik hamlelerle kısa zamanda önemli mesafeler kat edeceğine inanıyor. Bunun için şunları planlıyor:

  • Yeni Ortaklıklar Kurmak
  • Pazarlama Ajanslarını Etkilemek
  • Bir Topluluk Oylama DAO’su uygulamak
  • Büyük Pazarlama Kampanyaları Başlatmak
  • Asya, Avrupa ve ABD’de Pazarlama Hareketleri Gerçekleştirmek

Ek olarak, $SNEKE NFT koleksiyonunun yayınlandığını ve NFT satışlarından elde edilen gelirin Pazarlama, Geri Alım ve Yakma için kullanılacağı duyuruldu.

$SNEKE piyasadaki lider kripto para olma vizyonuyla, yatırımcıları topluluktaki heyecan verici yolculuğa katılmaya davet ediyor. $SNEKE tüm kripto dünyasını kuşatırken bu eşsiz fırsatı yakalayın. $SNEKE, en havalı memecoin olma ve geleceğiniz için en iyi yatırım olma vizyonuyla ilerlemekte.🐍

$SNEKE’yi şu anda Uniswap’te bu bağlantı aracılığıyla satın alabilirsiniz: 👇

UNISWAP’te $SNEKE Satın Al

Twitter Website Global Telegram Türkiye Telegram

CoinNet Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.