a
NFT

SXP Mainnet Bu Akşam 21.00’da Gerçekleşecek!

coinnet
coinnet

SXP Mainnet için hazır olun! Değerli SXP topluluğu, Solar, SXP’yi ERC20/BEP20’den kendi ana ağına taşımaya hazırlanıyor.

SXP Mainnet Nedir?

SXP mainnet, Solar Core tarafından desteklenen Delegated Proof of Stake (DPoS) konsensüs modelini kendi madeni parası olarak SXP ile kullanan bir katman-1 blok zinciridir.
Bu yılın 1. Çeyreği, topluluğun ve geliştiricilerin katman-1 blok zincirinin temelini oluşturduğu SXP için kritik bir dönem oldu. Q2, SXP blok zincirinin heyecan verici yardımcı programlarının çoğunun kilidini açacaktır.
SXP blok zincirindeki tüm yardımcı programlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için Solar Teknik İncelemeyi okuyun veya yol haritasını kontrol edin:

SXP Mainnet LansmanTarihi Ne Zaman?

SXP mainnet lansman tarihi resmi duyuru tarihine göre Türkiye saati ile:

28 mart 2022, 21:00

Borsalar, geliştiriciler ve delegeler için ana ağ kodu, resmi lansmandan birkaç gün önce kullanıma sunulacak.
Geliştiriciler ve borsalar, mainnet uygulamasını test etmek için apı’leri ve sdk’ları kullanabilecekler. Delegeler, sorunsuz bir lansmanı garanti etmek için düğümlerini önceden ayarlayabilecekler.
Özel dokümantasyon web sitemizi ziyaret ederek SXP blok zinciri ve teknik özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinin:

SXP sahiplerine resmi takas detaylarını beklemelerini tavsiye ediyoruz. Bunu mainnet lansman tarihi takip edecektir. Testnet’teki takas prosedürüne aşina olmak için takas belgelerini okuyun.

SXP Test Ağı Nedir?

Testnet, ana ağa paralel olarak ayrı bir blockchain olarak çalışan ve Solar geliştiricileri, delegeleri ve topluluk üyeleri tarafından yeni özellikleri test etmek için kullanılabilen bir CASUS ağıdır. Testnet’in ayrı bir temsilci kümesi olsa da, mainnet’teki birçok temsilci, SXP blok zincirinin geliştirilmesine katkıda bulunmak için testnet’te bir temsilciye sahip olacaktır. Mainnet’te yayınlanacak tüm güncellemeler ve yeni özellikler, uygun işlevsellik ve uyumluluğu sağlamak için önce testnet’te test edilecektir. Bu, son kullanıcılara mainnet layer-1 blok zincirimizle etkileşimde bulunurken kusursuz bir deneyim garanti edilmesini sağlayacaktır.

Sırada ne var?

Mainnet’in lansmanından birkaç gün önce. Kullanıcıları SXP takas prosedürüne tanıtmak için bir güncelleme yayınlanacak.
Bu arada, lütfen güvende kalın ve dolandırıcılıklara kapılmayın. Sahte makalelerde ve sahte takas duyurularında artış olduğunu fark ettik.
Takas resmi web sitesinde ilan edilecektir.

Umarız hepiniz mainnet lansmanı ve bundan sonra ne olacağı için heyecanlanırsınız!
Tüm geliştiricilere, delegelere, katkıda bulunanlara ve tüm topluluğa özel teşekkürler.
Sonraki güncelleme için bizden ayrılmayın!

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.