a
coinnet
coinnet
coinnet

İkinci AirDAO Quiz, geçen haftakinden beş kat daha fazla katılımcıyla başarılı oldu. Daha önce Notion’da sunuculuğunu yaptığımız AirDAO Academy’nin resmi web sitesi ile canlı yayına aldık. Bu süreç, Google Analytics’in kurulmasını içeriyordu ve bu yeni alan adının tanıtımı, önümüzdeki haftalarda bir öncelik olacak. Yeni AirDAO Akademi bağlantısını burada bulabilirsiniz.

Bu hafta, önceki haftaya göre artan sayfa görüntüleme ve ana web sitemize yeni kullanıcı sayısında önemli bir artış elde ettik. Kripto cüzdanlarını birbirine bağlayan kişi sayısı ikiye katlandı ve yeni Staker’lar %150 arttı. SEO uzmanımız, sitemizin tamamını optimize etmek için geliştirme ekibimizle birlikte çalışmaya devam etti ve tüm AirDAO Academy eğitim videolarına İspanyolca, Çince ve Türkçe altyazı sağlamak için özenle çalışıyoruz.

AirDAO ve Firepot Finance’in Latin Amerika’daki ilk canlı buluşması, 6 ve 7 Aralık tarihlerinde Kolombiya’nın Medellin kentindeki önde gelen bir kripto mekanı olan Hash House’da gerçekleşecek. Topluluk yöneticisi Andrea, buluşma sırasında ve sonrasında yeni ilgilenen taraflara bilgi sağlamak için AirDAO eğitim materyallerini İspanyolcaya çeviriyor. Telegram’da bir AirDAO LATAM Twitter hesabı ve bir AirDAO Espanol grubu kurdu .

Benzer şekilde topluluk yöneticisi Vivi, bir AirDAO Chinese Twitter ve WeChat oluşturdu. Chinese Telegram sohbetimizin liderliğini üstlendi. AirDAO materyallerini ve iletişimlerini Çince’ye çeviriyor. Binance China’nın Telegram’ında bir metin AMA’sı ve hem resmi Discord grubunda hem de Twitter Space’te bir sesli AMA oluşturdu.

Geçen hafta, bir AirDAO Bridge kullanıcısı, ağımızdaki işlem ücretlerini ödeyecek herhangi bir AMB’ye sahip olmadığı için parası bloke oldu. Bu, bir süre önce fark ettiğimiz bir sorunu doğruladı ve sonunda kısa bir sınavla ürün eğitimlerinin tamamlanması için küçük AMB ödülleri uygulamayı planlıyoruz. Bu şekilde, bu kişiler AirDAO hakkında daha fazla bilgi edinirken AMB-NET’te daha kolay ticaret yapabilirler.

Lang, uzun vadeli hedeflerimiz arasında AMB için yerel bir uygulama içi cüzdan geliştirmeyi planladığımızı belirtti. Bu, şu anda ne zaman gerçekleşeceği belli olan bir şey değil. Ancak kullanıcıları işe almak ve hepsi bir arada bir kullanıcı deneyimi oluşturmak için önemli olacak. Lang, AMB için hardcap, yakma mekanizmaları ve net deflasyonist arzın gündemde olduğunu yineledi. Ancak belirli bir zaman çerçevesi veremiyoruz. AMB emisyonlarının, pay sahiplerini ve ağa katkıda bulunan diğer aktörleri ödüllendirmek için kritik öneme sahip olduğunu açıkladı. Yine de amaç, bu emisyonların zaman içinde çeşitli yanma biçimleriyle dengelenmesidir.

Son olarak Lang, AirDAO ile Firepot Finans ekibi arasındaki ilişkinin ilerlemesinden bahsetti. HOTT tokenlarının lansmanından sonra Firepot tarafından başlatılan bir tür airdrop olacaktır. AMB token sahipleri, oylama yoluyla Firepot’u ve HOTT tokeni belirli bir dereceye kadar kontrol ederken, çoğu kararda bağımsızlıklarını korumalarına izin verecektir. Öte yandan AirDAO, Firepot’u stratejik olarak ve AirDAO ekosistemine sağladıkları faydaya bağlı teşviklerle desteklemeye devam edecek. Tasarladığımız oylama tokenleri aracılığıyla, Firepot’tan elde edilen gelirin bir kısmı ve AMB-NET üzerine inşa edilen sonraki tüm dApp’ler, tokenlerini kilitleyen ve yönetişime aktif olarak katılan AMB sahipleri arasında dağıtılacak.

AirDAO’yu takip buraya tıklayarak takip edebilirsiniz: https://linktr.ee/AirDAO

AirDAO Twitter

AirDAO Hakkında

AirDAO, Ambrosus blok zincirini ve onun dApps koleksiyonunu yöneten merkezi olmayan özerk bir organizasyondur. Tüm bir L1 blok zinciri ekosistemini kapsayan ilk DAO olarak AirDAO, Web3’ün gereksiz karmaşıklığını ortadan kaldıran ve faydalarını tek, kullanımı kolay bir gösterge panosu aracılığıyla ortalama tüketiciye getiren entegre bir dijital ürün ve hizmet paketi oluşturuyor.

CoinNet Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.