CoinNET – Bitcoin Haberleri, Blockchain ve Kripto Para Haberleri

DIS Holderları için Easystake ve Likidite Farming programının lansmanını duyuruyoruz

TosDis'in çok beklenen Staking-as-a-Service platformu Easystake, DIS Holderları için Easystake ve Likidite Farming programının lansmanını duyuruyoruz

DeFi dünyası için devrim niteliğindeki stake platformu burada. TosDis’in çok beklenen Staking-as-a-Service platformu Easystake ile yayına alınacağını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. İlk lansman tüm Ethereum ağ projeleri için normal stake etme için SaaS, Likidite Farming, Yield Farming havuzlarını içerecek. TosDis izinsiz ve basit, yani tüm Ethereum ağ projelerine açık olan SaaS sağlar. Sahiplerine stake sağlamak isteyen herhangi bir Ethereum ağ projesi, stake kontratı dağıtmak için TosDis platformunu kullanabilir. Dağıtım süreci kolay ve cep dostudur.

Platforma buradan erişim sağlanabilir: https://app.tosdis.finance/

Lansman platformumuzu stake hizmetleri için kullanmak üzere önde gelen projeleri kaydetme çabalarımızı etkin hale getirecek. Çabalarımızı ilerletmek için bir promosyon teklifi olarak, ilk ay için sözleşme dağıtımıa 2 ETH değerinde DIS tokenlerin ilk belirlenen ücretinde % 50 indirim olacak. Bu nedenle, efektif ücret Şubat ayı için 1 ETH değerinde DIS tokeni olacak.

A Brief Intro about TosDis Platform

TosDis Platformu hakkında Kısa Bir Ön Bilgi

Stake-as-a-Service, TosDis’in tüm Ethereum ağ projelerine (başlangıçta) pay sunmasına olanak tanıyarak, izinsiz ve güvenilir bir şekilde tüm mevcut ve gelecek projeler için kolay stake etme, erişilebilir ve uygun fiyatlı hale getirir. Gerçek anlamda merkeziyetsiz bir stake platformu. Herhangi bir tokenize edilmiş proje kullanıcıların belirli tokenleri paylaşabileceği ve havuz ödülleri kazanabileceği özelleştirilmiş bir stake kontrakto oluşturmak ve dağıtmak için TosDis Ana Sözleşmesi ile etkileşime girebilecek.

Platforma buradan erişim sağlanabilir: https://app.tosdis.finance/

Bu güncelleme ile TosDis platformunda aşağıda belirtilen özellikler desteklenecektir.

Staking-as-a-service

Liquidity farming-as-a-service

Yield farming-as-a-service

“TosDis’in çok beklenen Staking-as-a-Service platformu Easystake” Bir önceki haberimize ulaşmak için linke tıklayabilirsiniz.

Kaynak: medium.com

Benzer Yazılar

SINOVATE Haftalık Güncelleme 23/03/2020 ~ 30/03/2020

Doğan Şahin

Kripto endüstrisindeki pasif gelir türleri ve PYRK’nin teklifi

Sezer

Sinovate (SIN) Haftalık Güncelleme

Kasım ERTAŞ

Yorum Yaz

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz. Kabul ET Devamını Oku