a

Klinik Araştırma Katılımcılarının Yüzde 90’ı Triall’den Memnun

coinnet
coinnet

TransCelerate hastalar, hasta bakıcıları ve sektörle ilgili firmaların memnuniyetlerini ölçebilmek adına bir memnuniyet araç kiti olan GRAT’i geliştirdi. Bu kit sayesinde Sağlık sektöründeki geri bildirimlerin daha hızlı ve objektif bir biçimde ölçülmesi amaçlanmıştır. Bu zamana kadar da sağlıklı bir şekilde çalıştığı söylenebilir. Bu özelliğinin yanı sıra GRAT, biyofarmatik firmalar ile hasta ve hasta bakıcıları arasında bir köprü de kurulmak istenmektedir.

GRAT’in kullanıldığı bir araştırma Triall‘in hastalar ve sağlık firmaları tarafından %90 memnuniyetle karşılandığı görülmektedir. Triall, özellikle Covid-19 sonrası gerekliliği iyice farkedilmiş olan klinik deneylerin daha güvenilir ortamlarda yapılması ve saklanması konusunda büyük başarılara imza atan, Verilerin blockchain ile saklanmasını geliştiren bir firmadır. Verilerin Web tabanlı, mobil veya giyilebilir teknolojilerle entegre edilmiş bir sistem içinde ölçülmesini ve saklanmasını sağlamaktadır. 2010’dan beri 8.000’den falza çalışma ile kendini kanıtlamış, Cointelegraph ve Bitcoin.com gibi önemli partnerlerle birlikte çalışmaktadır.

Triall Hakkında

Triall, klinik deneyleri güvenli hale getiren ve kolaylaştıran blok zinciri ile entegre yazılım çözümlerinden oluşan bir dijital ekosistem oluşturarak Web3’ü tıbbi araştırmalara getiriyor. Triall’ın çözümleri, klinik deneyleri kurcalamaya karşı dayanıklı hale getirir ve klinik deney süreçlerinde yer alan birçok izole sistem ve taraf arasında güvenli ve verimli entegrasyonlar sağlar. Triall’ın yazılımı, en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak ve gerçek endüstri sorunlu noktalarını çözmek için klinik deney uzmanlarıyla birlikte oluşturulur.

Triall WEB

Triall TELEGRAM

Triall YouTube

Triall ekosistemine daha detaylı göz atmak, yerel tokeni olan TRL Token ticaretini yapmak veya stake gelirlerini görmek için BURAYA tıklayın.

CoinNet Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.