a
coinnet

PIT Karnaval Partisine Katılın ve 8.000 Dolar Değerindeki Ödül Havuzunu Paylaşın!

coinnet
coinnet

CoinW, “PIT Karnaval Partisi” etkinliğini başlatıyor ve 8.000$ değerindeki ödül havuzunu paylaşmak için etkinliğe katılın. Herkese açık, herkes katılabilir! Detaylar şu şekildedir:

Etkinlik Süresi: 13 Ekim 2023, 13:00 – 20 Ekim 2023, 13:00 (UTC+3)

PIT EKSTRA Bonus: ”PIT Karnaval Partisine katılın ve 8.000$ değerindeki ödül havuzunu paylaşın!” etkinliğine katılan kullanıcılar Etkinlik 1, 2 ve 3’e göre EKSTRA %50 ödüllerden yararlanma hakkına sahiptir!

Etkinlik 1: Yatırma İşlemi Gerçekleştirin ve %10 Nakit İadesi Alın

PIT yatırın ve %10 nakit iadesi alın, her kullanıcı en fazla 100 dolar değerinde PIT ile hak kazanabilir. İlk gelen, ilk hizmet alır, bu fırsatı kaçırmayın!

Toplam Ödül Havuzu: 2.000 dolar değerinde PIT

Etkinlik 2: Alım-Satım İşlemi Gerçekleştirerek 4.000$ değerindeki ödül havuzunu paylaşın

Herhangi bir PIT/USDT alım-satım işlemi gerçekleştirin ve 4.000$ değerindeki PIT ödül havuzunu paylaşın! Özel ödüller şu şekildedir:

Etkinlik 3: Takip Et, Retweetle ve 1.000$ Değerindeki Ödül Havuzunu Paylaşın!

 1. Etkinlik süresince “Karnaval Partisi” formunu doldurun ve tüm katılımcılardan rastgele seçeceğimiz 100 şanslı kullanıcıdan her birine 10 dolar değerinde PIT airdrop verilecektir.
  Katılım Yolu:
  1. CoinW resmi Twitter ve PIT resmi Twitter hesaplarını takip edin.
  2. Bu etkinlik tweet’ini retweetleyin ve 3 arkadaşınızı etiketleyin.
  3. Ekran görüntüsünü alın ve belirtilen forma yükleyin.

Etkinlik 4: AMA’ya Katıl ve PIT Kırmızı Zarfları Kazan

Telegram’da iki adet sadece PIT’e özel AMA düzenleyeceğiz ve bu süreçte toplamda 500$ değerinde PIT kırmızı zarf havuzu dağıtılacaktır. Katılımınızı bekliyoruz!

PIT AMA Zamanı: 13 Ekim, 10:00 (UTC) >> Şimdi katılın!

CoinW AMA Zamanı: 14 Ekim, 10:00 (UTC) >> Şimdi katılın!

Etkinlik Açıklaması:

 1. İşlem hacmi = Satın alma miktarı + Satış miktarı.
 2. Ödüller, etkinlik sona erdikten sonraki 3 iş günü içinde dağıtılacaktır.
 3. Adil bir etkinlik sağlamak için, CoinW, işlem hacmini kötü niyetle şişirme, birden fazla hesabın topluca kaydedilmesi ve diğer hileli davranışları kesinlikle yasaklar. Etkinliğin normal işleyişini bozan eylemlerde bulunan kullanıcıların ödül hakları derhal iptal edilecek ve ağır durumlarda hesap askıya alınabilecektir.
 4. Piyasa yapıcılar, ayrı hesaplar olarak etkinliğe katılamazlar.
 5. Etkinliğin nihai yorumu CoinW’e aittir. Herhangi bir sorunuz varsa, yardım için lütfen CoinW müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

CoinW Resmi Web Sitesi: https://www.coinw.com/

CoinW Uygulama İndirme: https://www.coinw.com/mobile/download.html

Btok: https://s65535.com/CoinwExchangeEnglish

Telegram: https://t.me/CoinWTurkiyeResmi

Twitter: https://twitter.com/CoinW_Turkiye

CoinW

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.