a
coinnet
coinnet
coinnet

Shibburn’deki verilere göre, Shiba Inu’nun (SHIB) yakma oranı %10960,22 gibi muazzam bir artış gösterdi. Son dalgalanmada özellikle 924,15 milyondan fazla SHIB token yakımı gerçekleşti.

SHIB Influcer’ı LUCIE’ye göre, 924,15 milyon SHIB token Koyo Token tarafından yakıldı. Koyo, Ethereum (ETH) ağındaki bir DeFi projesidir. Projenin amacı, kullanıcıların merkezi olmayan bir şekilde borç verme, borç alma ve staking gibi çeşitli finansal hizmetlere güvenli bir şekilde erişebilecekleri bir platform sağlamaktır.

Yakım artışı, Shiba Inu’nun Shibarium ağının kodunu Rinia’dan çaldığına dair söylentileri takip ediyor. Ancak Rinia’nın testnet geliştiricisi, Shibarium geliştiricilerinin onun kodunu çalmadığını söyledi. Geliştiricinin şikayet ettiği tek şey, Shibarium geliştiricilerinin Zincir Kimliğini saklamasıydı.

Kod hırsızlığı söylentileri ayrıca SHIB tokenlerinin küçük bir satışını da tetikledi. Varlığın fiyatı günlük grafiklerde yaklaşık %10 düştü. Ancak, söylentiler bastırıldıktan sonra SHIB’in değeri geri döndü.

Token karlı ticarete yeniden girmiş olsa da, Shiba Inu (SHIB) hala tüm zamanların en yüksek seviyesinden (ATH) çok uzakta. SHIB, Ekim 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00008616 $’dan %87,55 düşük. ATH’sine geri tırmanmak çok uzun bir yol olabilir. Ancak birçok hayran ve kullanıcı tokenin bir boğaya girmesini bekliyor.

Telegram kanalımızı takip ederek haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz. Twitter hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz. Günün başka bir önemli haberini okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Coin-net.com’da ifade edilen görüşler herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara herhangi bir yüksek riskli yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz zararların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Coin-net, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını tavsiye etmez, Coin-net bir yatırım danışmanı değildir.

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.